تعداد بازدید : ۴۷۱
کد خبر : ۱۹۹۰۴۰
مدیرعامل شرکت گاز استانمازندران :
۰۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران گفت: با در نظر گرفتن ۲۵۰ کیلومتر شبکه تغذیه که در نیمه نخست امسال احداث شده، مجموع شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان به ۲۰ هزار و ۷۲۴ کیلومتر رسیده است.

به گزارش بورس نیوز، جعفر احمدپور در حاشیه بازدید از روند پروژه گازرسانی خط تغذیه بلده - کجور، درباره توسعه شبکه گازرسانی استان مازندران گفت: با در نظر گرفتن ۲۵۰ کیلومتر شبکه تغذیه که در نیمه نخست امسال احداث شده، مجموع شبکه تغذیه و توزیع گاز طبیعی در استان به ۲۰ هزار و ۷۲۴ کیلومتر رسیده است.

وی با بیان اینکه در سال ۹۸ اجرای طرح‌های گازرسانی در سطح استان با سرعت زیادی در حال انجام است، افزود: از مجموع شبکه‌های موجود در استان، ۶ هزار و ۴۹۲ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع شهری و ۱۴ هزار و ۲۳۲ کیلومتر مربوط به شبکه روستایی است.

به گفته احمدپور، تاکنون ۵۸ شهر و ۲ هزار و ۱۵۱ روستا در استان مازندران زیر پوشش گاز طبیعی قرار گرفته‌اند و در مجموع یک میلیون و ۴۱۰ هزار مشترک در سطح استان جذب شده‌اند، همچنین با تلاش و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در زمینه توسعه گازرسانی به مناطق محروم، میزان برخورداری خانوار‌های شهری و روستایی از نعمت گاز طبیعی در حال افزایش است و گازرسانی به ۳۲۰ روستا و دو شهر نیز در دست اجرا است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مازندران با اشاره به اینکه گازرسانی به شهر‌های کوهستانی با سختی و مشقت فراوان همراه است و اتمام یک پروژه گازرسانی به صرف وقت و زمان زیادی نیاز دارد، تصریح کرد: با اتمام خط تغذیه مسیر بلده - کجور، شهر‌های بلده، کجور و پول و روستا‌های همجوار به خط سراسری گاز طبیعی متصل می‌شوند.

وی با تاکید بر رعایت استاندارد و مشخصات فنی در اجرای شبکه گاز استان مازندران، گفت: در کنار توسعه کمی شبکه گازرسانی در استان، افزایش کیفیت خدمت‌رسانی و رضایت‌مندی مشترکان نیز به‌طور مستمر در دستور کار این شرکت قرار دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: