تعداد بازدید : ۴۹۳
کد خبر : ۱۹۹۴۵۷
مدیر گزارش‌های کافه بازار تاکیدکرد:
۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
توسعه‌دهندگان با بررسی گزارش جست‌وجوی کافه بازار به نیاز کاربران در استفاده از اپلیکیشن‌ها پی می‌برند.

به گزارش بورس نیوز، هفته گذشته، کافه بازار در گزارشی ۱۰۰ کلمه پرجست‌وجوی این مارکت را منتشر کرد. در این میان بازی، واتس‌آپ و اینستاگرام پرتکرارین عبارت‌ها در جست‌وجوی بازار بودند. آپ و همراه بانک صادرات هم در میان اپلیکیشن‌های مالی بیشترین سرچ را به خود اختصاص داده بودند.

امیر نصرالله پور، مدیر گزارش‌های کافه بازار درباره علت انتشار این گزارش گفت: «با این گزارش توسعه‌دهندگان می‌توانند نسبت به اتفاقاتی که در صنعت فناوری اطلاعات در حال وقوع است، اشراف داشته باشند. این کلیدواژه‌های جست‌وجو شده یعنی دقیقا همان چیزی که مردم به دنبال آن هستند. برای مثال در این گزارش، کلماتی مانند بازی جست‌وجو شده که این نشان می‌دهد  تقاضا برای آن جدی است. با علم به این تقاضا توسعه‌دهنده‌ها می‌توانند به این نیاز توجه کنند و تصمیم بگیرند در چه حوزه‌ای باید فعالیت کنند و یا در توضیح برنامه‌هایشان این موارد را مد نظر داشته باشند و از این کلیدواژه‌ها استفاده کنند.»

او اضافه کرد: « این گزارش نیاز بازار را در حوزه‌های مختلف مشخص می‌کند. درمورد بازی خلا ارائه برنامه وجود دارد اما شاید خیلی‌ها تا قبل از اینکه این لیست منتشر شود از این موضوع بی‌اطلاع بودند.»

نصرالله‌پور در پاسخ به این سوال که چرا بیشتر از همه اپلیکیشن‌های خارجی در این لیست قرار گرفته‌اند، گفت: «این گزارش منعکس کننده نیاز کاربران است. هر اپلیکیشنی‌ که نصب فعال بیشتری داشته باشد، کاربران بیشتری هم به دنبال آن هستند. در ایران هم اینستاگرام و تلگرام نصب فعال زیادی دارد و طبیعی است که بیش از همه بخواهد خود را در این لیست نشان دهد.»/ راه پرداخت

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: