کد خبر : ۱۹۹۶۶۴
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۵
شاخص بازار اول به کانال ۲۲۱ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۲۲ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۳۸۸۴ واحد را نمایش داد.

به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس تهران امروز با افزایش ۶۵۶ واحدی عدد ۳۰۵ هزار و ۳۳۳ واحد را نمایش داد. شاخص هم‌وزن نیز به رقم ۸۵ هزار و ۶۸۸ واحد رسید.

شاخص بازار اول به کانال ۲۲۱ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۲۲ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز عدد ۳۸۸۴ واحد را نمایش داد.

امروز با دست به دست شدن ۲ میلیارد و ۹۲۶ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۵۲ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۱۲۳۵میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نماد‌های "وبملت"، "پارس" و "خودرو" به ترتیب با ۱۴۹، ۱۱۲ و ۶۵ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نماد‌های "وپارس"، "شتران" و "جم" به ترتیب با ۹۱، ۴۴ و ۴۱ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. همچنین امروز "وتجارت"، "وبملت" و "فباهنر" پربیننده‌ترین نماد‌های بورسی بودند.
از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، فلزات اساسی برترین گروه صنعت بود و خودرو و بانک به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
مجمع

مجمع "شپلی" تا ۴ روز آینده

مجمع عمومی شرکت پلی‌اکریل ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۰۶برگزار خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "مارون" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی مارون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار می‌شود.

"خفولا" در دهم ماه جاری به مجمع می‌رود

مجمع عمومی فوق العاده شرکت خدمات فنی فولاد یزد در تاریخ ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ برگزار خواهد شد.
تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع

تقسیم سود ۱۰۰ تومانی در مجمع "بساما"

مجمع عمومی شرکت بیمه سامان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: