تعداد بازدید : ۱۱۶۹
کد خبر : ۱۹۹۹۸۴
در گفتگو با بورس نیوز مطرح شد:
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
مدیر بخش توسعه عملیات شرکت ویستا سامانه آسا گفت: "حمایت" و اهمیت به بخش خلاقیت و نوآورانه به جای تمرکز بر اهداف تجاری را می توان از موضوعات مهم استارتاپ ها دانست.
امید شریعتی، مدیر بخش توسعه عملیات (DevOps) شرکت ویستا سامانه آسا در گفتگو با بورس نیوز گفت: این شرکت در حوزه بازار سرمایه فعال بوده و یکی از اهداف آن، هدایت سرمایه‌های خرد به حوزه تولید است.

وی در خصوص حفظ و بقای استارتاپ‌ها عنوان کرد: حمایت از بخش‌های مهم استارتاپی است؛ علاوه بر این، اهمیت به بخش نوآورانه به جای اهداف تجاری نیز از نکاتی است که لازم است شرکت‌ها به آن توجه داشته باشند.
 
 
تعداد بازدید : 7

شریعتی با اشاره به نقش دولت اظهار داشت:استارتاپ‌ها معمولا کوچک بوده و قدرت آنچنانی ندارند، تمام هدف در استارتاپ تمرکز بر ایده و خلاقیت است تا به نتیجه ختم شود، لازم است دولت با ساده‌تر کردن روند بروکراسی و ساده کردن مجوزها، دغدغه را از استارتاپ‌ها جدا کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: