تعداد بازدید : ۳۲۵۲
کد خبر : ۲۰۰۳۲۱
سخنگوی دولت:
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
سخنگوی دولت گفت: هفته آینده در این باره صحبت خواهم کرد، سناریو‌های مختلفی وجود دارد که تامین منابع از کجا انجام می‌شود و این‌طور نیست که ما یک جا متمرکز شده باشیم.

هفته آینده درباره سهمیه‌بندی بنزین صحبت می‌کنم

به گزارش بورس نیوز، علی ربیعی، امروز در پس از پایان نشست هفتگی هیات دولت در رابطه با سهمیه‌بندی بنزین اظهار کرد: هفته آینده در این باره صحبت خواهم کرد، سناریو‌های مختلفی وجود دارد که تامین منابع از کجا انجام می‌شود و این‌طور نیست که ما یک جا متمرکز شده باشیم.

وی افزود: یکی از بحث‌های امروز مربوط به پولی است که بابک زنجانی به میزان ۸۰۰ میلیون دلار از بانک گرفته، اینکه چه کسی دستور این را داده است، باید مشخص شود. موضوع بر سر بازداشت (بابک زنجانی) نیست، بلکه بر سر نحوه پیگیری و منابع آن است. اینکه این پول کجا رفته و آیا فردی یا برای دستگاه خاصی بوده، این مسائل باید روشن شود.

سخنگوی دولت ادامه داد: در یکی از موارد، با عنوانی از دولت نفت گرفته شده و پول آن برنگشته است و اصلا معلوم نیست که این پول کجا رفته است. به دنبال این هستیم که اطلاعات مان را کامل کنیم و باید با کارشناسان صحبت کنیم. پولی که از محل فروش نفت به دست آوردند مقدار چشمگیری است که با آن موارد دیگر را خریداری و وارد کرده‌اند، ما به کسی اتهام نمی‌زنیم، اما به دنبال روشن شدن اعداد هستیم.

ربیعی گفت: از قوه قضاییه و قوه مقننه در مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم، بحث ما درباره تصمیم‌های اداری است که بر مبنای آن‌ها نه پولی خورده و برده شده است، اما به منزله یک فساد بزرگ بار‌ها برای مردم تکرار شد، به صورت جزئی معلوم شد که این ۱۸ میلیارد دلار کجاست، اگر رئیس جمهوری گفت که یک دلار گم نمی‌شود، به مردم اطمینان دهیم که این موضوع صحت دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: