تعداد بازدید : ۳۰۵۳
کد خبر : ۲۰۰۳۲۱
سخنگوی دولت:
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹
سخنگوی دولت گفت: هفته آینده در این باره صحبت خواهم کرد، سناریو‌های مختلفی وجود دارد که تامین منابع از کجا انجام می‌شود و این‌طور نیست که ما یک جا متمرکز شده باشیم.

هفته آینده درباره سهمیه‌بندی بنزین صحبت می‌کنم

به گزارش بورس نیوز، علی ربیعی، امروز در پس از پایان نشست هفتگی هیات دولت در رابطه با سهمیه‌بندی بنزین اظهار کرد: هفته آینده در این باره صحبت خواهم کرد، سناریو‌های مختلفی وجود دارد که تامین منابع از کجا انجام می‌شود و این‌طور نیست که ما یک جا متمرکز شده باشیم.

وی افزود: یکی از بحث‌های امروز مربوط به پولی است که بابک زنجانی به میزان ۸۰۰ میلیون دلار از بانک گرفته، اینکه چه کسی دستور این را داده است، باید مشخص شود. موضوع بر سر بازداشت (بابک زنجانی) نیست، بلکه بر سر نحوه پیگیری و منابع آن است. اینکه این پول کجا رفته و آیا فردی یا برای دستگاه خاصی بوده، این مسائل باید روشن شود.

سخنگوی دولت ادامه داد: در یکی از موارد، با عنوانی از دولت نفت گرفته شده و پول آن برنگشته است و اصلا معلوم نیست که این پول کجا رفته است. به دنبال این هستیم که اطلاعات مان را کامل کنیم و باید با کارشناسان صحبت کنیم. پولی که از محل فروش نفت به دست آوردند مقدار چشمگیری است که با آن موارد دیگر را خریداری و وارد کرده‌اند، ما به کسی اتهام نمی‌زنیم، اما به دنبال روشن شدن اعداد هستیم.

ربیعی گفت: از قوه قضاییه و قوه مقننه در مبارزه با فساد حمایت می‌کنیم، بحث ما درباره تصمیم‌های اداری است که بر مبنای آن‌ها نه پولی خورده و برده شده است، اما به منزله یک فساد بزرگ بار‌ها برای مردم تکرار شد، به صورت جزئی معلوم شد که این ۱۸ میلیارد دلار کجاست، اگر رئیس جمهوری گفت که یک دلار گم نمی‌شود، به مردم اطمینان دهیم که این موضوع صحت دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
پرطرفدارترین عناوین
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: