تعداد بازدید : ۶۴۵
کد خبر : ۲۰۰۴۴۴
عضو هیات رئیسه کمسیون صنایع و معادن مجلس:
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴
برای خرید تیبا باید به مردم تسهیلات داده شود، باید با کاهش قیمت این خودرو زمینه‌ای فراهم کرد که اقشار کم‌درآمد نیز بتوانند خودرو موردنیاز خود را خریداری کنند زیرا در شرایط موجود پراید برای بسیاری از خانواده‌ها وسیله امرار معاش است.

برای خرید تیبا باید به مردم تسهیلات داده شود

به گزارش بورس نیوز، سیدجواد حسینی‌کیا درباره گرانی پراید پس از انتشار خبر توقف خط تولید این خودرو، اظهار کرد: اگرچه توقف خط تولید پراید منجر به ارتقای کیفیت خودروهای موجود در جامعه می‌شود اما خودروی جایگزین پراید باید از نظر قیمتی متناسب با توان مالی اقشار کم‌درآمد باشد.

نماینده مردم سنقر در خانه ملت ادامه داد: برای خرید تیبا باید به مردم تسهیلات داده شود، باید با کاهش قیمت این خودرو زمینه‌ای فراهم کرد که اقشار کم‌درآمد نیز بتوانند خودرو موردنیاز خود را خریداری کنند زیرا در شرایط موجود پراید برای بسیاری از خانواده‌ها وسیله امرار معاش است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: باوجود اینکه سال قبل ۴ هزار میلیارد تومان برای خودروسازان تسهیلات پرداخت شده بود اما هر یک از این شرکت‌ها برای ساماندهی وضعیت خود به ۸ هزار میلیارد تومان اعتبار احتیاج دارند.

حسینی کیا گفت: اگر اعتبارات خودروسازان در یک مرحله تامین شود، بسیاری از مشکلات صنعت خودروسازی رفع شده اما ممکن است بانک مرکزی توان تامین این اعتبارات را نداشته باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: