تعداد بازدید : ۱۸۸۶
کد خبر : ۲۰۰۵۱۲
۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۰
در معاملات امروز نماد‌های "ومعادن"، "وامید" و "فملی" به ترتیب با ۱۱۱، ۱۱۰و ۷۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

تاثیر مثبت

به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس تهران امروز با کاهش ۴۵۴۴ واحدی عدد ۳۰۲ هزار ۳۴۰ واحد را نمایش داد. شاخص هم وزن نیز به رقم ۸۵ هزار و ۴۳۶ واحد رسید. شاخص بازار اول به کانال ۲۱۹ هزار واحدی وارد شد و شاخص بازار دوم نیز عدد ۶۱۵ هزار واحد را ثبت کرد. امروز آیفکس نیز به عدد ۳۸۵۱ واحد رسید.

امروز با دست به دست شدن ۷ میلیارد و ۷۳۱ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۲۳۸ هزار نوبت دادوستد، ارزش معاملات به بیش از ۳۹۵۴ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نماد‌های "ومعادن"، "وامید" و "فملی" به ترتیب با ۱۱۱، ۱۱۰و ۷۹ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نماد‌های "شبندر"، "خودرو" و "رمپنا" به ترتیب با ۱۷۴، ۱۶۳ و ۱۶۰ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند.

همچنین امروز "وبملت"، "وتجارت" و "خساپا" پربیننده‌ترین نماد‌های بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان دادوستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت بود و بانک و فلزات اساسی به ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: