تعداد بازدید : ۱۹۸۲
کد خبر : ۲۰۰۸۸۵
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
تعداد فروش برای سال۱۳۹۸ براساس روند عملکرد سال‌های قبل برآورد شده که نسبت بهای تمام شده به فروش در سال ۱۳۹۸ برابر با ۶۷درصد است.

زیان انباشته ۱۴۰۷ میلیارد ریالی

به گزارش بورس نیوز، شرکت داروسازی زهراوی در صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۶ماهه، سود عملیاتی خود را ۳۶۹میلیارد ریال، زیان خالص را ۸۴میلیارد و ۷۸میلیون ریال و زیان انباشته یک هزار و ۴۰۷میلیارد ریال اعلام کرده است.

این شرکت در گزارش منتشر شده خود با سرمایه ۲هزار و ۵۰۴میلیارد ریالی از شناسایی زیان ۳۴ریالی به ازای هرسهم خبر داد.

"دزهراوی" در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام کرد که شرکت در نظر دارد در سال مالی آتی با رشد مقداری فروش و نرخ فروش اقدام به تولید و فروش محصولات با ارزش افزوده بالا از طریق تغییر در ترکیب محصولات و تولید و فروش محصولات جدید اقدام کند.

همچنین تعداد فروش برای سال۱۳۹۸ براساس روند عملکرد سال‌های قبل برآورد شده که نسبت بهای تمام شده به فروش در سال ۱۳۹۸ برابر با ۶۷درصد است.

این شرکت در نظر دارد در سال مالی آتی از طریق مدیریت بهینه خرید و افزایش تعداد تامین‌کنندگان داخلی و خارجی و رقابتی کردن این فرآیند اقدام کند.

این شرکت نرخ خرید مواداولیه برای سال مالی منتهی به ۲۹اسفند۱۳۹۸ با فرض ۱۰درصد رشد برای خرید‌های داخلی و ۱۰ درصد رشد برای خرید‌های خارجی لحاظ کرده است.

گفتنی است؛ نرخ ارز برای خرید‌های خارجی با ارز مبادله‌ای دلار ۴۲هزار ریال وبرای ارز آزاد دلار ۹۳هزار ریال لحاظ شده است.

هزینه‌های اداری و سایر درآمد‌های عملیاتی با نرخ رشد ۲۰درصدی لحاظ شده و هزینه‌های اداری و سایر درآمد‌های عملیاتی با نرخ رشد ۲۰ درصدی لحاظ شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: