تعداد بازدید : ۲۷۲۵
کد خبر : ۲۰۱۰۵۸
هم‌بنیانگذار دیجی‌کالا در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
برای حضور دیجی کالا در "بورس" تمهیداتی صورت گرفته و تا انجام امور اداری و رفع موانع و مشکلات نمی‌توان زمان دقیقی برای این ورود اعلام کرد.
 
ورود
 
 
حمید محمدی هم‌بنیان‌گذار دیجی کالا در گفت‌وگو با خبرنگار بورس‌نیوز درخصوص احتمال ورود این شرکت به بازارسرمایه گفت: یک شرکت برای حضور در بورس باید شرایطی از جمله ساختار شرکتی، حاکمیت شرکتی، سیستم‌های گزارش‌دهی، صورت‌های مالی، استاندارد گزارش‌های مالی را داشته باشد.
 
وی ادامه داد: تمامی این نکات برای ورود یک کسب‌و‌کار ساختار‌مند و با مکانیزم حاکمیت شرکتی در بازار سهام لازم است تا بتواند اعتماد بازار سرمایه را جلب کند.

بنیان‌گذار دیجی‌کالا در خصوص برنامه این شرکت برای حضور در بورس عنوان کرد: در این رابطه نمی‌توان اظهارنظر قطعی داشت چراکه بررسی‌ها و تحقیقات لازم در حال تکمیل است.

محمدی افزود: طی یکسال گذشته، شرایط جهت احراز در حال آماده‌سازی بوده و تنها امور اداری مربوط به بورس باقی مانده که احیانا مسائل و مشکلاتی را به همراه خواهد داشت بنابراین راجع به زمان دقیق ورود به بازارسرمایه نمی‌توان نظر قطعی داد. 
 
 
ورود
 

محمدی بنیانگذار دیجی کالا با اشاره به رقبای این شرکت اظهار داشت: وجود رقیب قوی عاملی در جهت انسجام یک تیم است، بازار‌های آفلاین با سهم خرده فروشی تنها بین یک تا ۲ درصدی و بازار آنلاین و وجود ۳۱ هزار فروشگاه اینترنتی را می‌توان از جمله رقبای دیجی کالا دانست.

 وی در پایان از ‏تنوع محصول در "دیجی‌کالا" سخن گفت و افزود:این تنوع به زودی به ۲ میلیون خواهد رسید. ‏ در آینده گزارش جامعی در مورد هر آنچه در دیجی‌کالا اتفاق افتاده، منتشر خواهد شد. ‏این گزارش‌دهی دو بار در سال صورت خواهد گرفت.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: