تعداد بازدید : ۶۶۱
کد خبر : ۲۰۱۱۷۲
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به تلاش های بی بدیل اهالی بهارستان و آنهایی که مقصر گرانی ها بودند و...

چیزی گران نشده بجز...

به گزارش بورس نیوز، امروز اهالی بهارستان تصمیم گرفتند بار دیگر «دو فوریتی» ممنوعیت افزایش قیمت کالاها را بررسی کنند. بزرگواران انگار یادشان رفته هفته گذشته، دو فوریتی ممنوعیت افزایش قیمت بنزین را بررسی کردند و بعد از آنکه دست رد به سینه دو فوریتی خودشان زدند، قول اکید دادند که چیزی گران نخواهد شد.
البته چیزی هم گران نشده جز گوجه فرنگی و گوشت گوسفند و کرایه تاکسی و خودرو و چند قلم ناچیز دیگر.... باور کنید این چند مورد هم ارزش صرف وقت ارزشمند بهارستان نشینان را ندارد.

عکسی که حذف شد

البته گفتیم صرف وقت، یاد عکسی افتادیم که امروز صبح در یکی از رسانه های رسمی و معتبر خبری منتشر شد و به سرعت هم حذف شد! این عکس به خوبی نشان می داد نمایندگان زحمتکش مردم در خانه ملت، چه مشقتی می کشند تا طرحی را رد کنند.

جرمی تکراری از آقازاده ای دیگر

گویا پسر یکی از آقایان که به برند اهالی پاستور شهرت داشت، بازداشت شده! طبق معمول و مرسوم آقازاده ها به جرم فساد اقتصادی، که این هم البته این روزها اتفاق عجیبی نیست.

 

مقصر گوسفندان بودند

گفتیم چرا گوسفند گران شده، مگر نگفتید افزایش قیمت بنزین اثری بر سایر کالاها ندارد. گفتند معلوم است که ربطی به بنزین ندارد. مقصر گوسفندها هستند که به جای سکونت در پایتخت، جای دیگر ساکن شده اند و حالا هم ماشین نیست که این زبان بسته ها را به تهران منتقل کنیم. به خاطر همین هم گران شده. تاکید میکنیم گران شدن گوشت گوسفند ربطی به بنزین ندارد و ناشی از تمایل گوسفندان به سکونت در مناطق خوش آب و هوا بوده!


لابلای پست های فعالان اقتصادی در فضای مجازی، یک جمله بیش از هر چیز خودنمایی می کند. اضافه شدن ریسک جدیدی در فضای کسب و کارها. ریسکی بنام قطعی ناگهانی و طولانی مدت اینترنت! البته هزینه خسارت هر روز قطع اینترنت را هم محاسبه کرده اند که خوشبختانه مبلغ زیادی نیست. روزی ۳۰۰ میلیون دلار ناقابل....

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: