تعداد بازدید : ۶۲۳
کد خبر : ۲۰۱۴۷۵
رئیس انجمن قطعه‌سازان در گفتگو با بورس‌نیوز پاسخ داد:
۰۶ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
در ۱۰ روز اخیر، قیمت قطعات خودرو هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته و اگر فروشندگان اقدام به افزایش قیمت قطعات خودرو کرده‌اند، این اقدام غیر‌قانونی بوده و از طریق تعزیرات بررسی خواهد شد.

افزایش قیمت قطعات خودرو، قانونی است؟

به گزارش بورس نیوز، گویا برخی قطعات خودرو از جمله واشر سرسیلندر و دیسک صفحه در بازار افزایش قیمت ۱۰ تا ۱۵ درصدی داشته است. مثلا قیمت دیسک صفحه خودرو از ۸۵۰ هزار تومان به ۱ میلیون تومان رسیده است.
فروشندگان هم معتقدند نظارت چندانی بر این بازار نیست و ضمنا برخی محصولات عرضه شده در بازار، برندهای تقلبی هستند! این در حالی است که وعده نظارت بر قیمت ها و عدم افزایش قیمت کالاها داده شده بود.

محمدرضا نجفی منش رئیس انجمن قطعه سازان در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: در ۱۰ روز اخیر، قیمت قطعات خودرو هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته و اگر فروشندگان اقدام به افزایش قیمت قطعات خودرو کرده اند، این کارشان غیر قانونی بوده و از طریق تعزیرات بررسی خواهد شد.

وی افزود: به مصرف کنندگان توصیه می شود حتی الامکان قطعات مورد نیاز خودرو را از طریق نمایندگی های مجاز فروش مانند ایساکو و سایپا یدک خریداری کنند. قطعات خودرو در این نمایندگی ها به قیمت رسمی عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: