تعداد بازدید : ۸۹۹
کد خبر : ۲۰۱۵۷۱
عبور این بیمه‌ای از عملکرد ۹۷؛
۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۹
بررسی آمار فعالیت اصلی "بیمه دی" حاکی از بهبود تراز درآمدی و فاصله گرفتن مبلغ حق بیمه صادره از خسارت پرداختی است.

تغییر استراتژی در

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت "بیمه دی" در آبان ماه سال ۹۸ حدود ۳۷ هزار و ۵۲۳ میلیارد ریال حق بیمه صادره به ثبت رساند و همانند دوره‌های گذشته، در مقایسه با مهر ماه رشد بسیار شدیدی را به معرض نمایش گذاشت. در دوره‌های گذشته نیز مبلغ بسیار زیادی از حق بیمه کل سال در آبان ماه محقق شده بود.

به این ترتیب، با وجود گذشت ۸ ماه از سال، حق بیمه صادره این شرکت از مبلغ ۱۲ ماهه سال ۹۷ عبور کرده و قطعا روند صعودی پرشتابی که از سال ۹۶ آغاز شده، باز هم ادامه خواهد یافت.

تغییر استراتژی در

از سوی دیگر، بر اساس این گزارش، وضعیت خسارت پرداختی در موقعیت بهتری نسبت به سال گذشته قرار گرفته است. در ۸ ماهه نخست سال گذشته ۱۵ هزار و ۳۰۸ میلیارد ریال خسارت پرداختی ثبت شده بود اما؛ در دوره جاری این رقم ۱۳ هزار و ۶۸۲ میلیارد ریال است.

کاهش قابل ملاحظه‌ای خسارت پرداختی از یک سو و افزایش حق بیمه صادره از سوی دیگر، ناشی از تغییر سیاست "بیمه دی" در خصوص حرکت از سوی بیمه درمان با حاشیه سود بسیار کم به سمت سایر رشته‌های بیمه‌ای با حاشیه سود بالا مثل زندگی بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: