تعداد بازدید : ۱۲۰۳
کد خبر : ۲۰۲۴۸۰
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به فتیله حامل‌های انرژی در بودجه۹۹ و جفت پوچ بازی کردن یک شرکت برای سهامداران.

پوچ

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که فتیله حامل‌های انرژی در سال آینده بالا نخواهد رفت اما؛ زمانی که به دنبال نرخ سوخت واحدهای تولیدی بود، گویا پرونده را بستند و گفتند بودجه برود مجلس، حال باید تنها در انتظار نشست! بهارستان تا فردا صبح در سکوت قرار دارد و پس از ورود نفر اول پاستور، خبرهای داغ آغاز می‌شود.

آگهی با طعم شکر تلخ

سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که یکی از قندی‌ها که بخاطر گزارش ماهانه خود بارها حبه حبه قند را بر دهان سهامداران گذاشته و آنها را به ماه‌های بعدی حواله می‌داده، پس از گذشت چندین ماه مشت خود را باز کرده و گفته، دیدید پوچ بود!!!
ممنون از آگهی شما قندساز معروف.

ادکلن بنزینی!
امروز خبر آمد که مسئولان باردیگر زیر پرچم سهمیه‌بندی بنزین، شعار "چقدر خوبیم ما" را خواندند و در انتهای مراسم صبحگاهی گفتند که حالا با اجرای این طرح، امکان صادرات روزانه ۳۰میلیون لیتر بنزین برای کشور فراهم شد؛ حال نگفتند که صادرات قاچاق یا قانونی! چراکه مصرف مردم، افزایش پیدا کرده است.

درگوشی‌های دلاری

لابلای شایعات این روزها، نرخ ارز بودجه و دلار صنایع استراتژیک از همه داغ تر است. دیروز شایعه شد ارز ۴۲۰۰ تومانی برای سال ۹۹ به ۴۵۰۰ تومان خواهد رسید. چند ساعت بعد هم تکذیب کردند. اما این تکذیبیه ها ناخودآگاه درد اتفاقات بعد از تکذیب افزایش نرخ بنزین را در جان مان تازه می کند. اصولا سال هاست عادت کرده ایم هر چه را که تکذیب شد، جدی تر بگیریم.

چرا غیرعلنی... !

در جریان محاکمه مدیرعامل اسبق بانک بورسی به جرم فساد اقتصادی، هر روز زوایای جدیدی از فساد مطرح شده و سر یکی از آقایان و آقازاده ها از زیر لحاف فساد، بیرون می زند؛ تا جایی که جلسات دادگاه را غیر علنی برگزار می کنند تا شاید حواشی کمتر باشد. اخیرا مشخص شده در قرارداد سوآپ گازوییل بین بانک مذکور و شرکت کمکو به ارزش ۲۵.۳ میلیون دلار، قرار بوده کمکو این مبلغ بعلاوه سود تسهیلات، بازپرداخت کند. اما در ۷ سال فقط ۱۹ میلیون دلار پرداخت شده و کمکو، ۱۶ میلیون دلار (حدود ۲۶۰ میلیارد تومان) باقیمانده اصل و فرع بدهی را بالا کشیده! جالب اینجاست که نام داماد یکی از مقامات در این پرونده خودنمایی می کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
رستگاری بدون هیجان‌زدگان!
بورس تهران توانسته طی معاملات ابتدایی امروز خود، به مرز ۴۰۰ هزار واحدی نزدیک شود.