تعداد بازدید : ۱۲۹۰
کد خبر : ۲۰۲۵۷۰
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مدیرانی که از سر سفره رفاه بلند نمی‌شوند تا آمادگی ۲۷۴بهارستان‌نشین برای دوره بعدی که گفتند، ما هستیم.

خلاصه‌ای از رفاه!

به گزارش بورس‌نیوز، حال مدیران بانکی را نمی‌شود خرید! روی منابع نقدی نشسته‌اند و خودشان برای خود حقوق می‌برند تا رفاه را کاملا معنی کرده باشند.
آخرین صورت‌های مالی این بانک، حاکی از آن بوده که مدیرعامل و دو عضو موظف هیات مدیره بیش از یک میلیارد تومان حقوق و مزایای ناخالص دریافت کرده‌اند؛ کاش می‌شد برای سیری شکم مدیران، رژیمی تجویز کرد.

ما هستیم!
اهالی بهارستان برای دور جدید مجلس کتانی پوشیده و همگی آماده ورود مجدد به صحن شدند اما جالب آنجاست که ۱۶ نفر از نمایندگان فعلی تمایلی برای ثبت‌نام نداشتند ولی ۲۷۴ نماینده عملکرد خود را قابل قبول دیدند و گفتند، ما هستیم!

افشاگری به سبک معاون اسبق
وی آورده که هر فردی وزیر درآمدزایی را نقد کند، او از وزارت طالقانی پروندها را برای منتقدان، نقد می‌کند؛ کلا در این وزارتخانه، همه در کار نقد و دستگاه کارتخوان و ... هستند.

داغی بوجه بر یخ درآمدهای نفتی
لایحه بودجه داغ‌ترین بحث امروز بود. در لایحه بودجه ۹۹ وابستگی به درآمد نفت، به حداقل رسیده و به جای نفت خام، دولت به معادن و صادرکنندگان و پزشکان و... متوسل شده است. قول هم داده اند ارز کالا‌های غیر اساسی را با دلار ۸۵۰۰ تومانی تامین کنند. حالا اینکه چطور دولت قرار است سال آینده، ارز ارزان تری نسبت به امسال تحویل تولیدکنندگان و واردکنندگان دهد، مشخص نیست؛ اما همین بس که آنقدر درجه اطمینان به اهالی پاستور بالا رفته، که ارز با شنیدن این خبر در چند روز گذشته، ۲۰ درصدی بالا رفته است.

اوراق کسری بودجه

در بودجه آمده دولت سال آینده برای کسری بودجه، اوراق مالی منتشر می‌کند و بانک‌ها ملزم به خرید این اوراق مالی هستند. البته بانک‌ها بعد از اینکه اوراق بدهی دولت را خریدند، آن را به عنوان وثیقه به بانک مرکزی می‌دهند و از اهالی میرداماد، وام می‌گیرند. ما که سر از حکمت این حکایت از آن جیب به این جیب در نیاوردیم، شما چطور؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: