تعداد بازدید : ۱۰۳۹
کد خبر : ۲۰۲۷۸۹
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به بیلی که به کمر مدیران خورده تا شرکت‌هایی که مالیات سلبریتی‌ها برای آنها، شبیه جوک است.

سلریتی‌های شرکتی!

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله در یکی از خاطرات خود می‌گفت که یکبار در اتوبوس با یکی از قدیمی‌ترین روسای اتاق بازرگانی ایران دم‌خور شدیم و هر چه پرسیدم، گفت تقصیر مدیریت است، هر چه که بود و گفت تا مدیریت نباشد اوضاع همین است؛ امروز وقتی شنیدیم "هپکو" از نخستین کمباین برنج ایران رونمایی کرد؛ تازه رسیدیم که همیش تقصیر مدیریت است! امیدواریم این مدیریت نیز کف نکند.

شرکت‌های سلبریتی دولتی!
واژه استقامت در نخستین تراکنش مغزی، واژه "دوی استقامت" را تداعی می‌کند، حال استقامت مالیات را هم اگر باز کنیم در می‌یابیم که شماره طبقه بندی ۱۱۰۱۱۱ و ۱۱۰۱۱۲ جدول شماره ۵ درآمدها، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی‌های مالی بر حسب قسمت، بخش، بند و ... سال ۹۹، شرکت‌های پولدار و پول پارو کن، برای خود یک پا سلبریتی شدند و مالیات ...
نگاهی به نهاد‌ها و بنیاد‌ها "۱۱۰۱۰۴" که انداخته شود سرجمع مالیات آن‌ها به ۱۶ میلیارد دلار می‌رسد؛ فکر می‌کنیم وقت آن است که مردم از جیب خود، حقوق کارمندان دولت را بدهند وگرنه این مالیات بر شفاف‌هاست نه شرکت‌های پولدار.

جعبه سیاه
قضیه فروش حیاط‌خلوت دولت آنهم به قیمت فوب مفت خلیج فارس، سر و صدا‌های زیادی در برداشت چراکه شعبه‌های ترشی‌فروش عمه لیلا، قیمت بالاتر از شرکت‌هایی دارند که چوب حراج سازمان خصوصی، بر آن زده شد و واقعا این چوب از عصای هری‌پاتر نیز جادویی‌تر بود، زیرا قیمت‌ها را بر چشم‌برهم زدنی، مفت کرد! کاش این چوب به نرخ دلار، نرخ بنزین، خوراکی و ... هم حداقل مالشی داشت.

آقازاده کار چاق کن

پرونده آقازاده کار چاق کن که فقط در یک فقره از محل واگذاری پروژه پردیسان ۵۰۰ میلیارد تومان به جیب زده بود و در موردی دیگر، به لطف پارتی پدر یک ملک ۴ میلیارد تومانی را ۳۸۰ میلیون تومان خریده بوده و ... به دادگاه کیفری ارسال شد.

ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
هپکو کمباین ساخته یا تکمبا؟؟!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: