تعداد بازدید : ۱۱۶۳
کد خبر : ۲۰۲۷۸۹
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به بیلی که به کمر مدیران خورده تا شرکت‌هایی که مالیات سلبریتی‌ها برای آنها، شبیه جوک است.

سلریتی‌های شرکتی!

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله در یکی از خاطرات خود می‌گفت که یکبار در اتوبوس با یکی از قدیمی‌ترین روسای اتاق بازرگانی ایران دم‌خور شدیم و هر چه پرسیدم، گفت تقصیر مدیریت است، هر چه که بود و گفت تا مدیریت نباشد اوضاع همین است؛ امروز وقتی شنیدیم "هپکو" از نخستین کمباین برنج ایران رونمایی کرد؛ تازه رسیدیم که همیش تقصیر مدیریت است! امیدواریم این مدیریت نیز کف نکند.

شرکت‌های سلبریتی دولتی!
واژه استقامت در نخستین تراکنش مغزی، واژه "دوی استقامت" را تداعی می‌کند، حال استقامت مالیات را هم اگر باز کنیم در می‌یابیم که شماره طبقه بندی ۱۱۰۱۱۱ و ۱۱۰۱۱۲ جدول شماره ۵ درآمدها، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی‌های مالی بر حسب قسمت، بخش، بند و ... سال ۹۹، شرکت‌های پولدار و پول پارو کن، برای خود یک پا سلبریتی شدند و مالیات ...
نگاهی به نهاد‌ها و بنیاد‌ها "۱۱۰۱۰۴" که انداخته شود سرجمع مالیات آن‌ها به ۱۶ میلیارد دلار می‌رسد؛ فکر می‌کنیم وقت آن است که مردم از جیب خود، حقوق کارمندان دولت را بدهند وگرنه این مالیات بر شفاف‌هاست نه شرکت‌های پولدار.

جعبه سیاه
قضیه فروش حیاط‌خلوت دولت آنهم به قیمت فوب مفت خلیج فارس، سر و صدا‌های زیادی در برداشت چراکه شعبه‌های ترشی‌فروش عمه لیلا، قیمت بالاتر از شرکت‌هایی دارند که چوب حراج سازمان خصوصی، بر آن زده شد و واقعا این چوب از عصای هری‌پاتر نیز جادویی‌تر بود، زیرا قیمت‌ها را بر چشم‌برهم زدنی، مفت کرد! کاش این چوب به نرخ دلار، نرخ بنزین، خوراکی و ... هم حداقل مالشی داشت.

آقازاده کار چاق کن

پرونده آقازاده کار چاق کن که فقط در یک فقره از محل واگذاری پروژه پردیسان ۵۰۰ میلیارد تومان به جیب زده بود و در موردی دیگر، به لطف پارتی پدر یک ملک ۴ میلیارد تومانی را ۳۸۰ میلیون تومان خریده بوده و ... به دادگاه کیفری ارسال شد.

ابراهیم
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۹
هپکو کمباین ساخته یا تکمبا؟؟!!
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: