تعداد بازدید : ۱۷۶۸
کد خبر : ۲۰۳۰۴۴
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکیدکرد:
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵
اگر بودجه ۹۹ را معیاری برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شود، باید به این نکته اشاره داشت که به سبب افزایش حقوق مالکانه معادن، گروه فولادی و معدنی فعلا برای سرمایه‌گذاری جذاب نیست.

به گزارش بورس نیوز، شاخص کل بورس در نخستین روز معاملاتی با لمس کانال ۳۴۳ هزار واحدی، رکورد جدیدی از خود به جای گذاشت و با این روند، بازار سرمایه اثبات کرد در هر شرایطی، (چه دلار صعودی باشد و چه نزولی) بازار سرمایه مناسب ترین و پر بازده ترین گزینه برای سرمایه گذاری است.

بهزاد احمدی نسب کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز در خصوص پیش بینی وضعیت بازار سرمایه تا پایان سال جاری بیان کرد: با توجه به پیش نویس بخشنامه بودجه ۹۹ و وزن سنگین درآمد پیش بینی شده از واگذاری شرکت ها و خصوصی سازی، شاخص کل حتما روند رو به رشدی خواهد داشت.

وی افزود: اما نکته اینجاست که اگر بودجه ۹۹ را معیاری برای سرمایه گذاری در نظر بگیریم، به سبب افزایش حقوق مالکانه معادن، گروه فولادی و معدنی فعلا برای سرمایه گذاری جذاب نیست.

این فعال بازار سرمایه در معرفی گزینه های برتر برای سرمایه گذاری گفت: از بین صنایع بورسی، صنعت دارو، غذایی و سیمانی گزینه های مناسب تری برای سرمایه گذاری است. همچنین سهم های گروه خودرویی هم به دلیل افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی، برای سرمایه گذاری جذاب خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.