تعداد بازدید : ۱۰۴۵
کد خبر : ۲۰۳۵۴۰
انتظارات سهامداران برآورده نشد؛
۲۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
این شرکت افزایش سرمایه سنگین خود را در سال جاری ثبت کرده  و سرمایه شرکت از ۵۰ میلیارد ریال به ۹۶۵ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال رسیده است.

رشد ۸ درصدی سود خالص

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، شرکت قند شیرین خراسان در سال مالی منتهی به پایان شهریور ماه امسال موفق به کسب سود خالص ۲۷ میلیارد و ۳۸۶ میلیون ریالی شد و این سود نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش ۸ درصدی را نشان می‌دهد.

رشد ۸ درصدی سود خالص

با این حال، زیان انباشته شرکت تا پایان سال مالی ذکر شده به ۲۱۰ میلیارد و ۸۳۲ میلیون ریال رسید. این شرکت افزایش سرمایه سنگین خود را در سال جاری ثبت کرده  و سرمایه شرکت از ۵۰ میلیارد ریال به ۹۶۵ میلیارد و ۷۳ میلیون ریال رسیده است.

جمع درآمد‌های عملیاتی محقق شده شرکت در سال گذشته با ۶۵ درصد کاهش نسبت به سال قبل از آن به ۳۸۳ میلیارد ریال رسیده است و به این ترتیب زیان عملیاتی آن ۱۲۸ میلیارد ریال محقق شده است.

کسب بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال سود غیرعملیاتی شرکت در این سال منجر به سوددهی آن شده است. این مبلغ در سال قبل از آن کمتر از ۲۲ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.