تعداد بازدید : ۶۷۸
کد خبر : ۲۰۴۳۱۳
عملکرد گروه توسعه ملی در گفت‌وگو با مدیرعامل بررسی شد:
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
بازده ۱۱۵ درصدی سهام در یک سال گذشته حاصل دستان توانمند کارگران شرکت‌های زیرمجموعه است‌.

خدمت به تولید ملی را قمار نمی‌کنیم

به گزارش بورس نیوز،سید مهدی سدیدی مدیر عامل گروه توسعه ملی گفت،خدمت به تولید ملی را با هیچ شخصی قمار نمی‌کنیم، وی بیان کرد، بازده ۱۱۵ درصدی سهام در یک سال گذشته حاصل دستان توانمند کارگران شرکت‌های زیرمجموعه است‌.

*کاهش تولید و تعدیل نیرو نداشته‌ایم*
سیدمهدی سدیدی تاکید کرد: گروه توسعه ملی یک هلدینگ تولیدی غیررانتی است که مانند بخش خصوصی با جدیت در بازار فعال بوده و با وجود مشکلات اقتصادی، کاهش تولید و تعدیل نیرو نداشته است.

*رشد ۴۶ درصدی فروش*
وی با اشاره به پیشی گرفتن گروه توسعه ملی در تولید نسبت به سایر رقیبان، ادامه داد: در شرایط تحریم و رشد منفی اقتصاد، "وبانک" توانسته رکورد رشد ۴۶ درصدی فروش را ثبت کند.

مدیرعامل وبانک، افزود: این هلدینگ چند رشته‌ای در یک سال گذشته، رکورد کمترین تغییرات مدیرتی را میان هلدینگ‌های کشور داشته و از این رو می‌توانیم بگوییم با نیرو‌های موجود و تنها با افزایش نیروی همدلی موفق شده‌ایم.
این مدیر اقتصادی حضور فعال در نهاد‌های تصمیم‌گیر بازار سرمایه را از دیگر عملکرد‌های مثبت گروه توسعه ملی عنوان و اضافه کرد: بازارگردانی فعال سهام و رشد بیش از ۳۰۰ درصدی حجم معاملات در شرکت‌های زیرمجموعه به همراه بهینه‌سازی دارایی‌های بورسی از مهم‌ترین اقدامات در یک سال گذشته محسوب می‌شود.

وی طراحی نظام‌های نظارتی و واگذاری اموال مازاد را از جمله دیگر اقدامات اساسی وبانک دانست و اظهار کرد: به منظور واگذاری ساماندهی دارایی‌ها، ارزش‌گذاری بیش از ۲۰ بنگاه به مبلغ ۳۰۰ هزار میلیارد ریال انجام شده است.

*اولین صندوق ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی در ایران*
مدیرعامل گروه توسعه ملی، بیان کرد: اخذ مجوز اولین صندوق معاملاتی به میزان ۱۰۰ هزار میلیارد ریالی به عنوان روشی نوآورانه برای واگذاری انجام شده و در یک سال گذشته بیش از ۱۰ محصول نوآورانه و دانش بنیان در چرخه شرکت‌های تولیدی تابعه به بازار وارد شده است.

*رکورد فروش شکسته شد*
سدیدی ادامه داد: تولید ۹ میلیون تن محصول در شرکت‌های تابعه، رکورد جدید دیگری بود که در تاریخ وبانک به ثبت رسید و توانست زمینه رشد ۴۰ درصدی سود سهام پرداخت شده به سهامداران را فراهم کند.

*صرفه‌جویی ۱۲ میلیون یورویی در پتروشیمی شازند*
مدیرعامل وبانک اورهال بومی پتروشیمی شازند برای اولین‌بار در ایران و صرفه‌جویی ۱۲ میلیون یورویی در این خصوص را از دیگر موفقیت‌های گروه توسعه ملی دانست و تاکید کرد: آرامش گسترده مدیریتی و کارگری در سطح ۵۰ شرکت تابعه بدون هیچ‌گونه بی‌نظمی، اعتصاب و معوقات پرداختی تنها گوشه‌ای از تلاش‌های انجام شده در این هلدینگ است که با هدف افزایش سود سهامداران رخ داده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: