تعداد بازدید : ۱۱۱۷
کد خبر : ۲۰۵۰۸۱
نگاهی به گزارش عملکرد ماهیانه این شرکت سرمایه‌گذاری؛
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
بیشترین مازاد ارزش پرتفوی بورسی این شرکت مربوط به سهام شرکت‌های پتروشیمی شازند، شرکت توسعه صنایع بهشهر و شرکت سیدکو است.

نگاهی به گزارش عملکرد ماهیانه

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در آذر ماه سال جاری دارای مازاد ارزش پرتفوی بورسی به ارزش ۸۹ هزار و ۲۶۸ میلیارد ریال بوده که جمع کل بهای تمام شده پرتفوی بورسی این شرکت در پایان این ماه به ۲۴ هزار و ۶۰۶ میلیارد ریال رسیده و ارزش بازار آن بر اساس قیمت سهام سبد بورسی شرکت در این تاریخ معادل ۱۱۳ هزار و ۸۷۴ میلیارد ریال بوده است.

بیشترین مازاد ارزش پرتفوی بورسی این شرکت مربوط به سهام شرکت‌های پتروشیمی شازند به مبلغ ۲۸ هزار و ۳۸۸ میلیارد ریال، شرکت توسعه صنایع بهشهر به رازش ۱۲.۰۵۹ میلیارد ریال و شرکت سیدکو به ارزش ۱۱.۰۸۴ میلیارد ریال بوده است.
همچنین ارزش پرتفوی غیر بورسی این شرکت معادل ۱۳ هزار و ۱۹۰ میلیارد ریال بوده است.

پرتفوی غیربورسی شرکت عمدتا شامل سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات به ارزش ۴ هزار و ۲۰۵ میلیارد ریال، سرمایه‌گذاری در ۱۰۰ درصد سهام شرکت سرمایه‌گذاری خدمات مدیریت سرمایه مدار به ارزش ۲.۳۰۴ میلیارد ریال و همچنین سرمایه‌گذاری در ۱۰۰ درصد سهام شرکت بین المللی ساختمان به ارزش ۱.۴۰۱ میلیارد ریال است.

نگاهی به گزارش عملکرد ماهیانه

در این ماه شاهد خرید ۶۸۸میلیارد ریال اوراق بهادار توسط این شرکت بوده‌ایم. بخش عمده‌ای از این خرید مربوط به سهام شرکت ملی کشت و صنعت دامپروری به میزان ۱۴میلیون و ۸۸۳هزار سهم بوده است.
همچنین این شرکت در آذر ماه مبلغ ۵۸۳میلیارد ریال فروش را ثبت کرده که این فروش منجر به تحقق ۳۶۶میلیارد ریال سود ناشی از فروش شده است.

همچنین لازم به ذکر است، این شرکت در دوره ۶ماهه نخست سال جاری و بر اساس صورت‌های مالی ۶ماهه موفق به کسب سود سهام به ارزش ۱.۳۱۱میلیارد ریال شده که این سود نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰۶درصدی را نشان می‌دهد.

سود ناشی از فروش سهام در ۶ماه اول معادل ۷۵۵میلیارد ریال و همچنین سود ناشی از فروش در سه ماهه سوم سال معادل ۵۹۶میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: