تعداد بازدید : ۱۵۹۹
کد خبر : ۲۰۵۲۰۷
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز؛
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مدیری نجومی‌بگیری که باز آمد تا توئیتی به سهامداران که نفروشید، وعده ناهار فراهم شده است.

نجومی‌بگیر باردیگر در بانک!

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله خبر آورده مدیربانکی نزولی بگیری که چندی‌پیش بخاطر رفاه بیش‌انداز خود لیست حقوق‌های نجومی را در جیب داشت و اتفاقا نام آوازه نام او همه جا پیچیده بود، باردیگر به عرصه مدیریت بانکی بازگشته است.
حال ببینیم صندلی رفاه مدیریت بر این مدیر، چگونه می‌گذرد و اینکه آیا لیست جدیدی بیرون می‌آید یا خیر!

نفروشید خواهشا!
یکی از شرکت‌های فولادی، به سهامداران خود توئیت کرده که نفروشید مگه نمی‌دونید می‌خوایم دورهمی برگزار کنیم، بدون شما که لطفی ندارد و با چنین ترفندی خواسته که سهامداران به کارت مهمانی این فولادساز "نه" نگویند، به هر حال این روش نیز جدید بود.

قدیمی‌ها رفتند!
سخنگوی ما در خبر دیگری به دیوارهای ساختمان جدید بورس تکیه زده و از برخی بزرگان بورسی انتقاد داشته که ای‌بابا، خود شما در قد و قواره‌های حقوقی‌ها و صندوق‌های بزرگ هستید، آی قدیمی‌ها شماها دیگر چرا خالی می‌کنید اما؛ اگر خالی کردید نیندازید گردن کد اولی‌ها.

تعطیلی فردا
درحالی که از ابتدای صبح برخی شائبه‌ها درخصوص تعطیلی بورس می‌آمد، شنیده شد که شورای عالی آن قرار بوده در این خصوص تصمیم‌گیری کند که هیات دولت، شطرنج برره‌ای خود را بازی کرد؛ تعطیل!

انتقام سخت
گویا این کلید واژه مقام معظم رهبری با مزمون "بسم‌الله الرحمن‌الرحیم" آتش به‌جان دشمن انداخته و فرماندهان نظامی ایران و مقاومت نیز در تکرار آن کم نگذاشته‌اند حال اتفاقی جالب افتاد، کارت قرمز پارلمان عراق به نیروهای آمریکایی؛ این نخستین اقدام در خصوص این افراد مزدور است.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: