تعداد بازدید : ۱۴۵۷
کد خبر : ۲۰۵۲۰۷
ساعت پنج‌ونیم عصر امروز؛
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش ساعت پنج‌ونیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به مدیری نجومی‌بگیری که باز آمد تا توئیتی به سهامداران که نفروشید، وعده ناهار فراهم شده است.

نجومی‌بگیر باردیگر در بانک!

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله خبر آورده مدیربانکی نزولی بگیری که چندی‌پیش بخاطر رفاه بیش‌انداز خود لیست حقوق‌های نجومی را در جیب داشت و اتفاقا نام آوازه نام او همه جا پیچیده بود، باردیگر به عرصه مدیریت بانکی بازگشته است.
حال ببینیم صندلی رفاه مدیریت بر این مدیر، چگونه می‌گذرد و اینکه آیا لیست جدیدی بیرون می‌آید یا خیر!

نفروشید خواهشا!
یکی از شرکت‌های فولادی، به سهامداران خود توئیت کرده که نفروشید مگه نمی‌دونید می‌خوایم دورهمی برگزار کنیم، بدون شما که لطفی ندارد و با چنین ترفندی خواسته که سهامداران به کارت مهمانی این فولادساز "نه" نگویند، به هر حال این روش نیز جدید بود.

قدیمی‌ها رفتند!
سخنگوی ما در خبر دیگری به دیوارهای ساختمان جدید بورس تکیه زده و از برخی بزرگان بورسی انتقاد داشته که ای‌بابا، خود شما در قد و قواره‌های حقوقی‌ها و صندوق‌های بزرگ هستید، آی قدیمی‌ها شماها دیگر چرا خالی می‌کنید اما؛ اگر خالی کردید نیندازید گردن کد اولی‌ها.

تعطیلی فردا
درحالی که از ابتدای صبح برخی شائبه‌ها درخصوص تعطیلی بورس می‌آمد، شنیده شد که شورای عالی آن قرار بوده در این خصوص تصمیم‌گیری کند که هیات دولت، شطرنج برره‌ای خود را بازی کرد؛ تعطیل!

انتقام سخت
گویا این کلید واژه مقام معظم رهبری با مزمون "بسم‌الله الرحمن‌الرحیم" آتش به‌جان دشمن انداخته و فرماندهان نظامی ایران و مقاومت نیز در تکرار آن کم نگذاشته‌اند حال اتفاقی جالب افتاد، کارت قرمز پارلمان عراق به نیروهای آمریکایی؛ این نخستین اقدام در خصوص این افراد مزدور است.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.