تعداد بازدید : ۷۰۹
کد خبر : ۲۰۵۸۲۷
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۹
فولاد خراسان، رکورد دار بیشترین رشد 9 ماهه

در 9 ماهه امسال؛ تولید گندله سازان از مرز 31 میلیون تن گذشت.

بررسی عملکرد شرکت بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی کشور حاکی از تولید 31 میلیون و 210 هزار و 338 تن گندله از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه است. آماری که در همسنجی با پارسال کاهش یک درصدی نشان می دهد.

تولید گندله شرکت ها در آذرماه در مقایسه با آذرماه 97 افت هفت درصدی نشان می دهد و به سه میلیون و 474 هزار و 83 تن رسید.
در 9 ماهه امسال، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با تولید 9 میلیون و 126 هزار و 308 تن گندله رکورد دار شد. آماری که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته رشد دو درصدی نشان می دهد.
پس از آن، فولاد مبارکه با تولید پنج میلیون و 86 هزار و 749 تن در مقام دوم قرار دارد، هرچند مبارکه‌ای‌ها در مقایسه با 9 ماهه پارسال افت 11 درصدی ثبت کردند.
مقام های سوم و چهارم تولید گندله متعلق به فولاد خوزستان و شرکت توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، به ترتیب با چهار میلیون و 710 هزار و 703 تن (بدون تغییر در مقایسه با پارسال) و چهار میلیون و 259 هزار و 314 تن (چهار درصد رشد در مقایسه با پارسال) است.

 

فولاد خراسان، رکورد دار بیشترین رشد 9 ماهه
در این میان، فولاد خراسان با رشد 111 درصدی در همسنجی با پارسال، رکورد دار رشد تولید گندله در بین شرکت ها شد. این شرکت در مدت یاد شده یک میلیون و 69 هزار و 630 تن تولید داشت.
برپایه این گزارش، در 9 ماهه امسال سنگ آهن چادرملو دو میلیون و 672 هزار و 447 تن (رشد یک درصدی)، اپال پارسیان سنگان دو میلیون و 405 هزار و 934 تن (افت 15 درصدی)، فولاد سنگان خراسان یک میلیون و 576 هزار و 937 تن (افت 23 درصدی) و صبا‌نور 302 هزار و 316 تن (رشد 12 درصدی)‌ گندله تولید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: