تعداد بازدید : ۹۶۸
کد خبر : ۲۰۶۳۱۳
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۳

قطر پول هواپیمای اکراینی و دیه‌ی خلبان، کادر پرواز، سرنشینان و شهدا را می‌دهد.
ماهواره‌های روسی وچینی فیلم و تصاویر مسیر حرکت پهباد‌های آمریکایی و ترور سردار سلیمانی و مهندس ابومهدی ره را در اختیار ایران قرار دادند.
وبه طور قطعی مشخص شد که پهباد‌ها از پایگاه آمریکا در قطر پرواز کرده اند.
قطر نیز پس از پاسخ قاطع ایران و موشک زدن به عین الاسد توسط موشکی سپاه به باور کامل رسید ایران هیچ ملاحظه‌ای و ترسی برای تلافی از آمریکا ندارد.
امیر قطر برای اولین بار پس از ۲۰۱۳ که به قدرت رسید، با آمریکایی‌ها در مورد کار خطایشان صحبت کرد و پس از آن راهی ایران شد تا ایران را متقاعد کند به پایگاه آمریکا در قطر موشک نزند، چرا که در آن صورت دیگر قطری وجود ندارد.
امیر قطر با یک بسته پیشنهادات متعدد، به ایران مقتدر آمد از جمله پیشنهاداتش که رسماً در رسانه‌های جهانی منعکس گردیده، این است که خسارت ناشی از سقوط هواپیما که بر اثراخلال شرکت آمریکایی بوئینگ در سیستم هواپیما وتعویض شناسه دیجیتال هواپیما بوقوع پیوست را بطور کامل بپردازد.
سخنگوی دولت در این زمینه اطلاع رسانی نکرده است و این جبران خسارت با هماهنگی وسهم گذاری آمریکا در این جبران نشان می‌دهد، شناسه‌ی هواپیما عوض شده وسیستم پدافند دیجیتال ایران هواپیما راشئ ناشناس پروازی تشخیص داده وزده است.
امیر قطر به رهبری ایران قول داده است در فرصت کافی برای اخراج آمریکایی‌ها از قطر اقدام نماید.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: