تعداد بازدید : ۵۱۱
کد خبر : ۲۰۶۴۲۵
مدیر عامل بورس کالای ایران:
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: می‌تواند در بورس کالا عرضه شود و در فرایند رقابتی صورت بگیرد و مردم آزاد باشند از بین شبکه‌های مختلف قیمت مناسب‌تری را انتخاب کنند

پهنای باند می‌تواند در بورس کالا عرضه شود

به گزارش بورس نیوز، حامد سلطانی‌نژاد درخصوص مذاکرات ابتدایی با وزارت ارتباطات، اظهار کرد: در حوزه معاملات پهنای باند اینترنت با وزارت ارتباطات جلساتی داشتیم که هنوز به نتیجه نرسیده، اما محور مذاکرات این بود که اگر قرار است پهنای باند واگذار شود در یک قالبی به بورس کالا بیاید و از این طریق واگذار شود.

وی افزود: این طرح از سوی بورس کالا ارائه شد که مجموعه ارتباطات و زیرساخت نپذیرفته اند، اما رایزنی با آن‌ها همچنان ادامه دارد. مجموعه ارتباطات بر این باورند که تعداد عرضه‌کننده این بخش محدود بوده و بازاری نیست که مردم درگیر آن شوند. درحالی که بورس کالا معتقد است چرا پهنای باند را فقط باید عده محدودی به عرضه کنند و عده خاصی هم بخرند؟

مدیرعامل بورس کالای ایران گفت: این حوزه می‌تواند در بورس کالا عرضه شود و در فرایند رقابتی صورت بگیرد و مردم آزاد باشند از بین شبکه‌های مختلف قیمت مناسب‌تری را انتخاب کنند، اما مجموعه وزارت ارتباطات ملاحظات مقرراتی، پهنای باند و ترافیک شبکه و... دارند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.