تعداد بازدید : ۷۷۵
کد خبر : ۲۰۶۶۴۲
مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی:
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی گفت: اعتبارات تبصره ۱۸ قانون بودجه به ۳۸۶ واحد فعال و طرح و پروژه بالای ۶۰ درصد در سراسر کشور پرداخت شده است.

پرداخت ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل تبصره ۱۸

به گزارش بورس نیوز، نعمت‌اله شهبازی در جلسه هماهنگی تسهیلات برنامه تولید و اشتغال بخش صنعت، معدن و تجارت موضوع بند «الف» تبصره ۱۸ قانون بودجه اظهار کرد: تاکنون ۳۹ هزار میلیارد ریال از محل منابع صندوق توسعه ملی به این برنامه اختصاص یافته که با تلفیق معادلی همین مبلغ از سوی هفت بانک طرف قرارداد وزارت متبوع، جمعاً ۷۸ هزار میلیارد ریال منابع برای پرداخت تسهیلات در قالب این برنامه نزد بانک‌ها ایجاد و تاکنون حدود ۲۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات از این محل به ۳۸۶ واحد فعال و طرح و پروژه بالای ۶۰ درصد در سراسر کشور پرداخت شده است.

وی افزود: با توجه به شرایط سخت نقدینگی واحد‌ها و پروژه‌های صنعتی در سال جاری، با فعال شدن کارگروه‌های استانی و حمایت استانداران تاکنون بیش از دو هزار متقاضی برای دریافت حدود ۱۵۳ هزار میلیارد ریال تسهیلات از محل بند «الف» تبصره ۱۸ به سرپرستی و شعب بانک‌های صنعت و معدن، ملی ایران، سپه، آینده، پست بانک، توسعه تعاون و تجارت که طرف قرارداد این برنامه هستند، معرفی شده‌اند.

مدیرکل دفتر سرمایه‌گذاری و تأمین منابع مالی وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن قدردانی از همکاری شبکه بانکی در تأمین مالی بخش صنعت، معدن و تجارت، سرعت در فرآیند بررسی و عقد قرارداد و پرداخت تسهیلات به متقاضیانی را که از سوی کارگروه‌های استانی به بانک‌ها معرفی شده‌اند، تأکید و گفت: اختصاص منابع جدید به بانک‌ها بر اساس عملکرد آن‌ها در جذب منابع قبلی ایجاد شده، است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: