تعداد بازدید : ۱۲۳۲
کد خبر : ۲۰۶۹۶۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده است.

همایش شرکتهای برتر ایران به تنش و درگیری کشی

به گزارش بورس نیوز، صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده است. نتیجه این رتبه‌بندی‌ها قرار بود صبح امروز در سالن مرکز همایش‌های صداوسیما با حضور همه نمایندگان شرکت‌های برتر ایران اعلام شود.

این همایش تحت عنوان همایش شرکت‌های برتر ایران برگزار شد، اما حراست سازمان صداوسیما به دلیل نقص هماهنگی‌های لازم که باید توسط برگزارکنندگان همایش یعنی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌گرفت، مانع از ورود مدیران شرکت‌های برتر ایران شد و به تنش و درگیری مدیران شرکت‌های برتر ایران با حراست سازمان صدا و سیما منجر شد.

باوجود آنکه سازمان مدیریت صنعتی ایران برای ارزیابی ۵۰۰ شرکت برتر ایران میلیون‌ها تومان از شرکت‌ها دریافت می‌کند، اما این همایش را دقیقا در جایی برگزار می‌کند که مهمان در حین ورود به این مرکز دارای شأن و اعتبار نباشد و احترام‌اش محفوظ نباشد ضمن آنکه نمی‌توان نهادی را یافت که پاسخگوی شکایات مردمی و برخورد‌های نامناسب از حراست سازمان صدا و سیما باشد.

اگرچه انتظار‌ها بر این است که صدا و سیما به عنوان یک نهاد فرهنگی برخورد مناسبی با میهمانان داشته باشد، اما متاسفانه قوانین حاکم بر این سازمان و برخورد نامناسب از سوی حراست سازمان صدا و سیما با میهمانان موجب خواهد شد که به وجه این سازمان خدشه وارد شود. متاسفانه مشخص نیست که چه نهادی بر نحوه فعالیت‌ها و برخورد‌های کارکنان حراست صدا و سیما نظارت داشته باشد.

محمد صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
این خبر درست نیست .کاملا اشتباه هستش .هر سازمانی قوانیینی دارد که رعایت آن برای هر انسان فهمیده لازم الجبار است.ایراد به خود مسئولین برگزاری همایش بر میگردد .خانمی بر خلاف قوانین جاری در سازمان با اعمالی که شایسته یک انسان فرهیخته نبود دوست داشتن با اعمال غیر منطقی وارد همایش شوند .وقتی دیدن کارشان به جایی نرسید با توسل بر انتشار اخبار کذب خواستن از کسانی که هیچ ذی نفع نیستن انتقام بگیرد.در حالی که با چند تماس با مسئولین برگزاری همایش میتوانستند مثل خیلی از همکارانشان با آرامش و خشنودی وارد سازمان شوند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: