تعداد بازدید : ۱۱۰۸
کد خبر : ۲۰۶۹۶۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳
صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده است.

همایش شرکتهای برتر ایران به تنش و درگیری کشی

به گزارش بورس نیوز، صبح امروز سازمان مدیریت صنعتی در سال ۱۳۹۸ برای بیست و دومین سال پیاپی شرکت‌های برتر ایران را رتبه‌بندی کرده است. نتیجه این رتبه‌بندی‌ها قرار بود صبح امروز در سالن مرکز همایش‌های صداوسیما با حضور همه نمایندگان شرکت‌های برتر ایران اعلام شود.

این همایش تحت عنوان همایش شرکت‌های برتر ایران برگزار شد، اما حراست سازمان صداوسیما به دلیل نقص هماهنگی‌های لازم که باید توسط برگزارکنندگان همایش یعنی سازمان مدیریت صنعتی انجام می‌گرفت، مانع از ورود مدیران شرکت‌های برتر ایران شد و به تنش و درگیری مدیران شرکت‌های برتر ایران با حراست سازمان صدا و سیما منجر شد.

باوجود آنکه سازمان مدیریت صنعتی ایران برای ارزیابی ۵۰۰ شرکت برتر ایران میلیون‌ها تومان از شرکت‌ها دریافت می‌کند، اما این همایش را دقیقا در جایی برگزار می‌کند که مهمان در حین ورود به این مرکز دارای شأن و اعتبار نباشد و احترام‌اش محفوظ نباشد ضمن آنکه نمی‌توان نهادی را یافت که پاسخگوی شکایات مردمی و برخورد‌های نامناسب از حراست سازمان صدا و سیما باشد.

اگرچه انتظار‌ها بر این است که صدا و سیما به عنوان یک نهاد فرهنگی برخورد مناسبی با میهمانان داشته باشد، اما متاسفانه قوانین حاکم بر این سازمان و برخورد نامناسب از سوی حراست سازمان صدا و سیما با میهمانان موجب خواهد شد که به وجه این سازمان خدشه وارد شود. متاسفانه مشخص نیست که چه نهادی بر نحوه فعالیت‌ها و برخورد‌های کارکنان حراست صدا و سیما نظارت داشته باشد.

محمد صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۰/۳۰
این خبر درست نیست .کاملا اشتباه هستش .هر سازمانی قوانیینی دارد که رعایت آن برای هر انسان فهمیده لازم الجبار است.ایراد به خود مسئولین برگزاری همایش بر میگردد .خانمی بر خلاف قوانین جاری در سازمان با اعمالی که شایسته یک انسان فرهیخته نبود دوست داشتن با اعمال غیر منطقی وارد همایش شوند .وقتی دیدن کارشان به جایی نرسید با توسل بر انتشار اخبار کذب خواستن از کسانی که هیچ ذی نفع نیستن انتقام بگیرد.در حالی که با چند تماس با مسئولین برگزاری همایش میتوانستند مثل خیلی از همکارانشان با آرامش و خشنودی وارد سازمان شوند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.