تعداد بازدید : ۵۳۹
کد خبر : ۲۰۷۲۲۱
در ۹ ماهه رخ داد؛
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶
شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ماهه از پوشش ۴۸ ریالی سود به ازای هر سهم خبر داد.

به گزارش بورس نیوز، شرکت گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در اطلاعات و صورت‌های مالی میان‌دوره‌ای ۹ماهه از پوشش ۴۸ ریالی سود به ازای هر سهم خبر داد.

در این گزارش سود عملیاتی «خگستر» به ۱۰۳میلیارد و ۲۵۳میلیون ریال، سود خالص به ۱۱۴میلیارد ریال و سود انباشته پایان دوره به ۵هزار و ۷۴۹میلیارد و ۱۳۸میلیون ریال رسید.

این شرکت در صورت وضعیت پرتفوی سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بورس از رشد ۱۲هزار و ۵۲۴میلیارد و ۵۷۶میلیون ریالی آن خبر داد و بهای تمام شده در این پرتفوی با کاهش ۵۳میلیارد و ۸۶میلیون ریالی به دو هزار و ۹۰۶میلیارد ریال بالغ شده است؛ همچنین ارزش بازار این شرکت با افزایش ۱۰هزار و ۴۱۸میلیارد ریالی به ۱۵هزار و ۴۳۱میلیارد ریال رسید.

"خگستر" طی ۹ماهه منتهی به ۳۰آذر۱۳۹۸، کل مبلغ سهام واگذار شده را ۱۹۴میلیارد و ۷۲۲میلیون ریال اعلام کرد که از این محل ۱۴۱میلیارد و ۵۸۷ میلیون ریال سود شناسایی کرده است. از سوی دیگر سهام بورسی خریداری شده در این مدت توسط شرکت به مبلغ ۴۹میلیون ریال رسید.

گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو در تشریح اهداف و برنامه‌های راهبردی خود در خصوص ترکیب پرتفوی اعلام کرد که از سرمایه‌گذاری‌های کم بازده و بدون نفوذ و کنترل اثربخش خارج می‌شود و همچنین سرمایه‌گذاری‌های پربازده و دارای نفوذ و کنترل اثربخش را افزایش می‌دهد.

این شرکت سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت خود را با در اختیار داشتن کنترل و نفوذ ۲۱شرکت با موضوع فعالیت‌های قطعه‌سازی خودرو و خدماتی اقتصادی مرتبط با صنعت خودرو است با هدف حضور در زنجیره ارزش گروه صنعتی ایران خودرو و کسب سود و حفظ زنجیره تامین شرکت مادر دنبال می‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: