تعداد بازدید : ۱۲۷۳
کد خبر : ۲۰۷۲۲۹
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به شاهکارهای بانکی و ناجوانمردی بعضی رد صلاحیت شده ها و...

به گزارش بورس نیوز زیان انباشته بانک وابسته به شهرداری در عرض ۳ سال رشد ۲۵ برابری داشته و در ۹ ماهه امسال به بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان رسیده است. البته این بانک ید طولایی در تاخیر در انتشار گزارش های حسابرسی شده هم دارد. جالب اینجا است که سهم این بانک به بهانه تجدید ارزیابی در روزهای اخیر رشد زیادی کرده، در حالی که بخش عمده افزایش سرمایه این بانک از محل تجدید ارزیابی با ابهام روبرو است.

 

شاهکار دیگری از بانک ها
این تمام شاهکار بانک ها نیست. بانک گردن کلفت بلوار میرداماد به زیرمجموعه هایش نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات داده ! ما نمی پرسیم چرا، شما هم نپرسید؛ چون در جواب خواهند گفت به شما مربوط نیست، بقیه بانک ها هم همین کار را می کنند!

 

ناجوانمردی رد صلاحیت شده ها

بعضی از اهالی رد صلاحیت شده بهارستان طوری رای می دهند که انگار با مردم پدرکشی دارند. قرار بود مالیات بر حقوق ۵ پله ای باشد و هر کس حقوق بیشتری می گرفت، مالیات بیشتری می داد؛ اما اعضای محترم کمیسیون تلفیق، در لایحه بودجه ۹۹، رای به ۲ پله ای بودن این مالیات دادند تا مبادا خدایی نکرده نجومی بگیران، بیشتر مالیات دهند.

 

بزرگنمایی مدیران درجه چندمی به سبک بورسی 

اخیرا مد شده در شرکت های زیان ده و مشکل دار و... ناگهان مدیرعامل را عوض می کنند و تمام کاسه و کوزه ها را بر سر مدیریت قبلی می شکنند! بعد از چند روز هم کاملا یهویی، از چند خبر خوب پرده برداری می کنند تا کفایت مدیر جدید را نشان دهند. البته ما جوجه ها را آخر سال مالی می شماریم...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: