تعداد بازدید : ۱۱۱۶
کد خبر : ۲۰۷۲۲۹
ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به شاهکارهای بانکی و ناجوانمردی بعضی رد صلاحیت شده ها و...

به گزارش بورس نیوز زیان انباشته بانک وابسته به شهرداری در عرض ۳ سال رشد ۲۵ برابری داشته و در ۹ ماهه امسال به بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان رسیده است. البته این بانک ید طولایی در تاخیر در انتشار گزارش های حسابرسی شده هم دارد. جالب اینجا است که سهم این بانک به بهانه تجدید ارزیابی در روزهای اخیر رشد زیادی کرده، در حالی که بخش عمده افزایش سرمایه این بانک از محل تجدید ارزیابی با ابهام روبرو است.

 

شاهکار دیگری از بانک ها
این تمام شاهکار بانک ها نیست. بانک گردن کلفت بلوار میرداماد به زیرمجموعه هایش نزدیک به ۱۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات داده ! ما نمی پرسیم چرا، شما هم نپرسید؛ چون در جواب خواهند گفت به شما مربوط نیست، بقیه بانک ها هم همین کار را می کنند!

 

ناجوانمردی رد صلاحیت شده ها

بعضی از اهالی رد صلاحیت شده بهارستان طوری رای می دهند که انگار با مردم پدرکشی دارند. قرار بود مالیات بر حقوق ۵ پله ای باشد و هر کس حقوق بیشتری می گرفت، مالیات بیشتری می داد؛ اما اعضای محترم کمیسیون تلفیق، در لایحه بودجه ۹۹، رای به ۲ پله ای بودن این مالیات دادند تا مبادا خدایی نکرده نجومی بگیران، بیشتر مالیات دهند.

 

بزرگنمایی مدیران درجه چندمی به سبک بورسی 

اخیرا مد شده در شرکت های زیان ده و مشکل دار و... ناگهان مدیرعامل را عوض می کنند و تمام کاسه و کوزه ها را بر سر مدیریت قبلی می شکنند! بعد از چند روز هم کاملا یهویی، از چند خبر خوب پرده برداری می کنند تا کفایت مدیر جدید را نشان دهند. البته ما جوجه ها را آخر سال مالی می شماریم...

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: