تعداد بازدید : ۹۴۶
کد خبر : ۲۰۷۳۹۱
عضو هیات مدیره کانون کارگزاران بورس تاکید کرد:
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
مدیرعامل کارگزاری بانک سامان گفت: بر اساس آمارها، حجم معاملات در هفته‌ای که گذشت نسبت به دوره‌های مشابه خود با رشد مواجه شد.

ادامه رشد شاخص با شتاب کمترحمیدرضا مهرآور مدیرعامل کارگزاری بانک سامان در خصوص روند معاملات در هفته‌ای که گذشت به بورس نیوز اظهار کرد: با توجه به اینکه روز‌های خوبی برای بازار سرمایه و سرمایه‌گزاران رقم خورد، بر اساس آمار حجم معاملات در هفته‌ای که گذشت نسبت به دوره‌های مشابه خود با رشد مواجه شد و روند صعودی قیمت‌ها برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران سود به همراه داشته است.

وی گفت: بازار پس از یک روند رو به رشد نیازمند استراحت بوده و بنابراین نمی‌توان این ریزش را افت شاخص تلقی کرد و این روند مقطعی است.

مدیرعامل کارگزاری بانک سامان در خصوص ارزیابی خود نسبت به بازار در هفته پیش رو عنوان کرد: رشد بازار صعودی خواهد بود اما؛ ممکن هست شتاب رشد شاخص معقول‌تر باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: