تعداد بازدید : ۷۵۷
کد خبر : ۲۰۷۷۱۸
داشبورد خودروساز نارنجی‌پوش بررسی شد؛
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
شرکت سایپا در ۱۰ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۱۹.۸۸۹ میلیارد ریال شد که از این مبلغ بیش از ۱۰۳.۰۰۰ میلیارد ریال مربوط به فروش خانواده پراید و تیبا است.

بار فروش

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از شناسایی بیش از ۳۲.۵۳۵ میلیارد ریالی زیان خالص شرکت سایپا در ۹ ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ و البته کاهش زیان و سودآوری این شرکت در سه ماهه سوم، گزارش عملکرد ماهانه این شرکت حاکی از عملکرد متوسط این شرکت در دی ماه دارد.

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود در دی ماه نرخ فروش شرکت سایپا با رشد قیمتی محسوسی همراه بود، اما با این وجود، کاهش فروش سراتو و عدم شناسایی درآمدی قابل توجه در این ماه در مقایسه با آذر ماه منجر به کاهش درآمد‌های شناسایی شده این شرکت در ماه گذشته شده است.

در نهایت شرکت سایپا در ۱۰ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ موفق به کسب درآمد عملیاتی ۱۱۹.۸۸۹ میلیارد ریال شد که از این مبلغ بیش از ۱۰۳.۰۰۰ میلیارد ریال مربوط به فروش خانواده پراید و تیبا است.

بار فروش

از جمله نکات قابل توجه صورت‌های عملکرد ماهانه این شرکت در دی ماه می‌توان به دلایل افشاشده این شرکت درخصوص نرخ‌های پایین‌تر از بازار پراید و تیبا اشاره داشت که بر اساس اظهارات مدیران این شرکت فروش تعهدی محصولات عمده‌ترین دلیل این اختلاف نرخ بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: