تعداد بازدید : ۲۶۰۶
کد خبر : ۲۰۸۰۰۸
مدیرعامل "ومعادن" در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴
"صبانور" از زیرمجموعه‌های هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» و گروه صنعتی و معدنی زرین در حوزه سرب و روی همکاری مشترکی را آغاز کرده اند.
 
طراحی کارخانه بزرگ سرب و روی طی ۶ ماه
 
عزیزالله عصاری، مدیرعامل شرکت توسعه‌معادن‌وفلزات از همکاری با بخش خصوصی خبر داد و به بورس نیوز گفت: کارخانه آماده و حاضر در بخش خصوصیِ طرف قرارداد با ومعادن، در بخش بسته بندی و مونتاژ فعال بوده که این امر به فرآیند فرآوری سرعت می‌بخشد.

وی مدت زمان ایجاد کارخانه را ۶ ماه اعلام کرد و افزود: بسیاری از معادن سرب و روی کرمان، به دلیل جلوگیری از "خام فروشی"، "سرب " و "روی " را نگه داری می‌کنند.

عصاری در خصوص روند تولید عنوان کرد: با تمام مواد ذکر شده، می‌توان ظرف یکسال و نیم به ظرفیت تولید مناسبی در کرمان دست یافت.

مدیرعامل " ومعادن" در ادامه خاطر نشان کرد:بیشترین میزان سرمایه گذاری برعهده شرکت ملی مس‌ایران است. 

وی افزود: "طلا" از اهداف این پروژه بود که تلاش‌هایی نیز در این خصوص انجام شد. هدف قابل توجه سرمایه گذاری بر فلزات نایاب بود، اما به دلیل نبود تکنولوژی مخصوص در کشور پیش نرفت.

عصاری از راه اندازی" شرکت جسورانه راشا" خبر داد و گفت: این شرکت در جهت ایجاد ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و افراد صاحب ایده و یافتن روش‌های تکنولوژی پیشرفته تاسیس شده است.

وی در بحث سرمایه گذاری عنوان کرد:بسته به محدوده ذخیره قطعی می‌توان میزان سرمایه گذاری نهایی را اعلام کرد که بعد از احداث و مباحث اکتشافی و پهنه‌های معدنی مشخص خواهد شد.
 
تعداد بازدید : 86
 

به گزارش بورس نیوز، شرکت صبانور، از زیرمجموعه‌های هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» و گروه صنعتی و معدنی زرین در حوزه سرب و روی همکاری مشترکی را آغاز کرده و هلدینگ صبانور که تاکنون تنها در زمینه سنگ آهن فعالیت داشت در این همکاری مشترک با هلدینگ صنعتی و معدنی زرین و تأسیس شرکت «زرین صبا» رسماً وارد فعالیت در حوزه سرب و روی شد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: