تعداد بازدید : ۳۹۲۳
کد خبر : ۲۰۸۵۹۲
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
گزارش پنج‌ونیم امروز، نیم نگاهی دارد به ورود نقدینگی به نبش ساختمان سعادت‌آباد و دهن‌کجی به منکران حباب.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس امروز هم رکورد زد و دیگر فاصله زیادی تا رسیدن به کانال ۴۵۰ هزار واحدی نداریم. جنگ بین تازه‌واردها و کارکشته‌های بازار است و هر روز که بازار بالاتر می‌رود، بعضی‌ها شکوه می‌کنند که حباب است و بعضی دیگر به بعضی‌های اول دهن‌کجی می‌کنند حال آنکه سایر بازارها از جمله مسکن نیز حباب دارد و خریداران و فروشندگان هر روز بر سر و کله هم نمی‌کوبند!

طلبکاران بدهکار شدند

اما اهالی جاده مخصوص طبق روال همیشه، داستان‌ساز بوده و در صورت‌های مالی یکی از خودروسازان که از قطعه‌ساز معروف طلبکار است؛ جالب اینجا است که قطعه‌سازان همواره از بدقولی خودروسازان در پرداخت بدهی‌شان به شرکت‌های قطعه‌ساز، گلایه دارند. حالا چطور شده که بدهکار هم شده‌اند، معلوم نیست.
کارشناسان این صنعت هم معتقدند نباید رونق تولید شرکت‌های خودروساز را جدی گرفت چراکه هر چه در انبارها داشته اند سرهم بندی کرده اند و تحویل مشتری داده اند. با خالی شدن انبارها، از درون تهی شده اند و به زودی نوای ساز بی نوایی شان بلند خواهد شد!

داروهای بنزینی

رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران، افزایش قیمت دارو را گردن گرانی بنزین انداخته‌اند! چقدر زود یادمان رفت که وعده دادند با افزایش نرخ بنزین، هیچ چیز گران نخواهد شد. البته ارتباط خاصی هم بین دارو و بنزین پیدا نکردیم!

کرونا از ماسک کره گرفت

گویا کرونا ویروس چینی برای بعضی اصناف، چاه پر نانی بوده! تولیدکنندگان ماسک هر چه داشته اند به تجار چینی فروخته اند و محصولات چند ماه آینده را هم پیش فروش کرده اند!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: