تعداد بازدید : ۳۷۷۴
کد خبر : ۲۰۸۵۹۲
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
گزارش پنج‌ونیم امروز، نیم نگاهی دارد به ورود نقدینگی به نبش ساختمان سعادت‌آباد و دهن‌کجی به منکران حباب.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، شاخص بورس امروز هم رکورد زد و دیگر فاصله زیادی تا رسیدن به کانال ۴۵۰ هزار واحدی نداریم. جنگ بین تازه‌واردها و کارکشته‌های بازار است و هر روز که بازار بالاتر می‌رود، بعضی‌ها شکوه می‌کنند که حباب است و بعضی دیگر به بعضی‌های اول دهن‌کجی می‌کنند حال آنکه سایر بازارها از جمله مسکن نیز حباب دارد و خریداران و فروشندگان هر روز بر سر و کله هم نمی‌کوبند!

طلبکاران بدهکار شدند

اما اهالی جاده مخصوص طبق روال همیشه، داستان‌ساز بوده و در صورت‌های مالی یکی از خودروسازان که از قطعه‌ساز معروف طلبکار است؛ جالب اینجا است که قطعه‌سازان همواره از بدقولی خودروسازان در پرداخت بدهی‌شان به شرکت‌های قطعه‌ساز، گلایه دارند. حالا چطور شده که بدهکار هم شده‌اند، معلوم نیست.
کارشناسان این صنعت هم معتقدند نباید رونق تولید شرکت‌های خودروساز را جدی گرفت چراکه هر چه در انبارها داشته اند سرهم بندی کرده اند و تحویل مشتری داده اند. با خالی شدن انبارها، از درون تهی شده اند و به زودی نوای ساز بی نوایی شان بلند خواهد شد!

داروهای بنزینی

رییس کمیسیون اقتصاد سلامت اتاق بازرگانی تهران، افزایش قیمت دارو را گردن گرانی بنزین انداخته‌اند! چقدر زود یادمان رفت که وعده دادند با افزایش نرخ بنزین، هیچ چیز گران نخواهد شد. البته ارتباط خاصی هم بین دارو و بنزین پیدا نکردیم!

کرونا از ماسک کره گرفت

گویا کرونا ویروس چینی برای بعضی اصناف، چاه پر نانی بوده! تولیدکنندگان ماسک هر چه داشته اند به تجار چینی فروخته اند و محصولات چند ماه آینده را هم پیش فروش کرده اند!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
مسیر "قرن" در گسترش کانال‌های فروش و بازار‌های جدید
سید عبدالرضا مظفری چنیجانی، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت پدیده شیمی قرن در گفت‌وگو با بورس نیوز، تاکید کرد که این شرکت در تفکر "برندینگ" صادرات در کشورهای CIS بوده و از صادرات فله‌ای گریزان است.