تعداد بازدید : ۱۵۵۰
کد خبر : ۲۰۸۶۳۵
در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح شد: 
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱
معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن گفت: شرکت‌های "تخفیفان" و "نت برگ" طی یک یا دو سال آینده برنامه‌ای برای ورود به بورس در نظر داشته و مذاکرات پس از ادغام در فضایی بسیار جدی در حال انجام است. لازم به ذکر است ارقام، تحلیل، بررسی معکوس و هوش ریاضی مالی، این دو شرکت تخفیف گروهی را مجاب به ادغام کرد.
تیتر ۱:
 
 
بابک باقری، معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن در همین رابطه به خبرنگار بورس‌نیوز گفت: شرکت جدیدی با نام "آرمان فناوری هوشمند آریا" تاسیس شده که "نت برگ" و "تخفیفان" براساس ارزش‌گذاری و آورده‌های خود،  سهمی از شرکت جدید را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط سخت‌گیرانه " قانون تجارت"، ادغام دو شرکت "نت برگ" و "تخفیفان" را می‌توان جزو نادرترین ادغام‌ها و کاری بسیار سخت و طاقت فرسا دانست که نتیجه بخش بود. 

باقری تصریح کرد: هر کدام از صاحبان کسب‌و‌کار و سهامداران قبلی در شرکت جدید، سهامدار شده و میزان فروش حاصل از فعالیت‌های "نت‌برگ" و "تخفیفان" به‌عنوان درآمد در شرکت آرمان فناوری هوشمند آریا اثر خود را نشان خواهد داد. 

حضور کمرنگ حوزه استارتاپی در بورس
معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن درخصوص حضور کمرنگ حوزه استارتاپی در بورس خاطرنشان کرد: علت این امر را می‌توان نوع سرمایه‌گذاری دانست که در این گونه شرکت‌ها اتفاق افتاده است.

وی افزود: صندوق جسورانه توسعه فناوری آرمانی براساس قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار، خروج از سرمایه‌گذاری را در بازه زمانی عمر صندوق تکلیف کرده چراکه اولویت، ورود به بورس و یک شفافیت جدید است.

باقری با اشاره به اینکه اکوسیستم استارتاپی به لحاظ جذب سرمایه‌گذاری در مراحل اولیه خود قرار دارد اظهار کرد: این اکوسیستم اصلا" ورود سرمایه‌گذار جدید از کانال بورس "را تجربه نکرده است.

معاون خدمات مالی تامین سرمایه تمدن در پایان اضافه کرد: ورود "صندوق جسورانه توسعه فناوری آرمانی" با توجه به سبقه مدیریتی، به این اکوسیستم رنگ بوی حرفه‌ای‌تر داده تا جذب سرمایه‌گذار از کانال بازارسرمایه را با ورود به بورس یا فرابورس تجربه کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: