کد خبر : ۲۰۹۳۰۴
ساعت پنج‌ونیم عصر؛
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌ونیم عصر نیم‌نگاهی دارد به صدای ضعیفی از لاین کندروی جاده مخصوص تا ولوله پالایشگاه‌های دولتی و داروغه‌های "شهر عجایب مالی" که برای خود نوبری هستند.

نجوای اسیران در بند پاستور

به گزارش بورس‌نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها در آخرین خبر خود خبری آورده از نجوای اسیران دربند یک معاونت؛ خبر اینگونه بود که گویا سهام دو پالایشگاه دولتی از دبه‌های ترشی و حیاط‌خلوت دولت در اوایل اسفندماه بیرون می‌آید و به‌صورت نیمی نقد و نیمی دیگر اقساط واگذار شود همچنین سخنگوی راه‌پله‌ها نیز از لابه‌لای ولوله‌های متقاضیان خصوصی‌سازی‌ها شنیده که لاتاری خودروسازان در سال ۹۸ که اصلا و در سال ۹۹ شاید شیرین‌کام شود البته سهام‌عدالت را که دیگر نگوییم...

دُکان‌دار‌های شهر عجایب
سخنگوی راه‌پله‌ها از سوی دیگر خبر‌هایی از "شهر عجایب مالی" آورده که نقصان و ضرر تنها یکی از دُکان‌های آن دیار که مگس می‌پراند از نداری و گرانی، شُهره عام‌وخاص بوده، اما هرماه سود‌های ۷۰۰ درصدی از طاقچه‌های آن برمی‌دارد گویا آن دکان‌دار در جوار برخی کاخ‌نشین‌ها دخیل می‌بندد که رزق آن از شهر اُز می‌آید اما؛ در آن سوی بازار، دُکانی که مردم همیشه از آن خرید می‌کنند و جنسش برای مصرف‌کننده جور بوده و تابلوی نسیه هم اتفاقا دارد، داروغه‌بازار دم درب آن دکان جلوس کرده و می‌گوید ارزان بفروش یا دیگر نفروش!

رنگ‌فروش خوشحال
زرنگ‌ها همیشه زرنگ هستند، حتی زیر پرچم هر شهر و دیاری مخصوصا از نوع زاینده‌رود. وقتی می‌شنویم که رنگ‌فروش معروف خیال سهامداران را برای فروش و سودسازی راحت کرده و ما جویا شدیم، گویا فولادساز بزرگ که به طور غیرمستقیم سهامدار عمده این شرکت بوده از در پُشتی کارخانه، برای خرید مواد مورد نیاز خود اقدام می‌کند و هیچگاه نیز به غیر مراجعه نخواهد کرد.

نگرانی آقایان بانکی
بانک‌ها که سود سپرده‌گذاری آن‌ها به جاده متروکی رفته و جدیدا به اشاعه شایعه‌های خاص، زیر تابلوی بازارسرمایه می‌پردازند؛ بانک‌دار‌ها با افسون و جادو اذعان می‌کنند که بورس ماشین‌زمانی بدست آورده که می‌خواهد به سال ۹۲ بازگردد و آی‌مردم چرا بیکار نشسته‌اید که سپرده‌گذاری بانکی تنها مسیر عدم سوخت پول شماست! ما همه به فکر شماییم و اگر بورس مانند موسسات مالی زمین بخورد، حتی وام با بهره بالای بانکی نیز بورس را از زمین بلند نمی‌کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
پرداخت سود

پرداخت سود "غسالم" از آخر پاییز آغاز می شود

شرکت سالمین از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.

"تجلی" در بیست و یکمین روز خردادماه

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار می‌شود.

"شغدیر" به زودی به مجمع می رود

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی غدیر در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۸برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "غشوکو" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت شوکوپارس در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ برگزار خواهد شد.
سهامداران

سهامداران "سابیک" دور هم جمع می شوند

مجمع عمومی شرکت سیمان آبیک در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: