تعداد بازدید : ۳۰۵۷
کد خبر : ۲۰۹۸۰۵
گزارش بورس نیوز از جشنواره وب و موبایل ایران:
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
در دومین روز از مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران پنل تخصصی ''بررسی خسارت معنوی قطعی اینترنت " برگزار شد.
بررسی خسارت معنوی قطعی اینترنت 
 
 
به گزارش خبرنگار بورس نیوز ، مصطفی امیری بنیانگذار موسسه زرین پال در خصوص قطعی اینترنت که در آبان ماه رخ داد عنوان کرد: اگر بخواهم صادقانه بیان کنم ضرر‌های مالی شدید گریبان بسیاری از فعالان حوزه را گرفت. مدت‌ها طول خواهد کشید تا به حالت اول برگردیم و این به ضرر ما و بدنه اکوسیستم بود.

وی ادامه داد: نباید اینگونه باشد که هر کسی هر وقت مایل بود دکمه قطع اینترنت را زده و به این بدنه آسیب برساند. آیا شخصی که اینترنت را قطع می‌کند بقیه افراد را در نظر می‌گیرد؟. قطع به یقین اینگونه نیست.
 امیری به تصمیم مهاجرت خود اشاره کرد و گفت: منصرف شدم و ماندم، ولی با این روال بدنه در حال تضعیف است.

لطمه زیاد با قطعی اینترنت
عطا خلیلی هم‌بنیان گذار اتاقک، ارانیکو و پرشین‌بلاگ نیز در خصوص مشکلات ناشی از قطع اینترنت در آبان ماه عنوان کرد: لطمه خیلی زیادی در کسب و کار خوردیم که بسیاری از افراد پسرفت داشته و حتی رشد نکردند. شاهد از بین رفتن نیرو و ایده‌ها بودیم واکوسیستم ما کوچک شد در حالی که خیلی زحمت کشیدم که به اینجا برسیم.

آبروی من رفت
مصطفی نقی پور نیز یکی دیگر از فعالان عرصه وب و موبایل درباره قطعی اینترنت گفت: به صراحت می‌توانم بگویم آبروی من رفت. در جریان هستید برای کسی که بیشتر از دو دهه دراین عرصه فعالیت دارد و به این صراحت عنوان کند آبرویم سر قطعی اینترنت رفت، یعنی کار خیلی شدیدتر از این حرف‌ها است.

وی ادامه داد: متاسفانه در فضایی حضور داریم که جنگ روانی موج می‌زند و تخصص ما در مدیریت بحران است. نمیدانم برخی از مسؤولان به دنبال چه هستند که اکوسیستم را تحت فشار می‌گذارند.


 آسیب همچنان ادامه دارد
امیرحسین ناطقی بینانگذار کوییز آو کینگز نیز، درباره اتفاقات آبان ماه اظهار داشت: همه از وضعیت به وجود آماده ناراحت بودند و شاید برخی از اپلیکیشن‌ها در آن بازه زمانی تا حدودی پیشرفت داشت و اگر بخواهم صادقانه عنوان کنم در این بازه زمانی اپلیکیشن من ۲ برابر رشد داشت، ولی باز به نقطه اول برگشتیم و متاسفانه تعریف درستی در ایران برای این صنعت اصلا وجود ندارد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: