تعداد بازدید : ۳۳۲۳
کد خبر : ۲۱۰۲۷۶
پای تابلوی معاملات؛
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۸
این روز‌ها نوسان دماسنج بازار سرمایه بیش از پیش شده و هر روز مثبت و منفی‌های شدیدی را تجربه می‌کند؛ آیا قدرت نقدینگی همچنان دوام می‌آورد؟!

صف فروشی در

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، بازار سرمایه امروز ردای سرخ بر تن کرد و تا این لحظه بیش از ۶۲۰۰ واحد از رقم شاخص کل کاسته شد و در کانال ۴۷۰ هزار واحد ایستاد. ارزش معاملات نیز ۳۵۰۰ میلیارد تومان را پشت سر گذاشته است.

رشد شدید قیمت‌ها و صعود شاخص کل بورس تهران به ارقام غیرقابل باور ۴۷۷ هزار واحد، قلم از دست خیلی از تحلیلگران بر زمین افتاد و در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که پیش بینی چندان دقیقی از روند آتی نمی‌توان داشت.

شاید در ادامه سال رشد نرخ ارز به خصوص نرخ نیمایی و همچنین رونق بورس کالا و گزارش‌های بهمن ماه شرکت ها، باز هم از انتشار موج اصلاح قیمت‌ها جلوگیری کند. در حال حاضر، بازار سهام بیش از هر چیز سوار بر نقدینگی است و این جریان نقدینگی است که روند‌ها را مشخص می‌کند.

حال باید منتظر ماند و دید قدرت نقدینگی تا کجا دوام می‌آورد!

صف فروشی در

در معاملات امروز بازار سهام، حقوقی‌ها نماد‌های بانکی «وتجارت»، «آریان» و «وشهر» را در تیررس خرید خود قرار داده و با خرید‌های سنگین سعی در حمایت از این سهم‌ها دارند. 

صف فروشی در

از طرف دیگر، حقوقی‌ها در معاملات در سهم‌های «ثاخت» بیشترین برآیند خروج را رسم کردند؛ در حالی که این سهم در صف خرید معاملات خود را دنبال می کند. همچنین، میل به فروش بالایی از خود در دیگر سهم‌ها همچون «فولاد» و «خساپا» نشان دادند.

صف فروشی در

پرعرضه‌ترین نماد امروز بازار سرمایه به ترتیب مربوط به نماد‌های «وزمین»، «بترانس» و «وحکمت» است.

صف فروشی در

همچنین، باید اشاره داشت که همانند روزهای قبل، تقاضای مطلوبی در معاملات نماد «فوکا4» مشاهده می‌شود. پس از این سهم، «وآیند» و «ومهان» جای گرفته‌اند.

صف فروشی در

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: