تعداد بازدید : ۶۱۹۳
کد خبر : ۲۱۰۳۹۷
رئیس هیات مدیره شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش در گفتگو با بورس نیوز تاکیدکرد:
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات IT نه به گروه پارسیان بلکه به تمام شرکت ها، بانک‌ها و موسساتی که در این زمینه مشغول ارائه خدمات هستند بتواند در زمینه‌های مختلف تولید، خدمات و بازرگانی ارائه خدمات انجام دهند.

تاپکیش

 

به گزارش بورس نیوز، محمددرضا پارسافرد، نایب رئیس هیات مدیره شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش درخصوص پروژه‌های بازرگانی شرکت اظهار کرد: شرکت تجارت الکترونیک پارسیان کیش مجموعه منحصر به فرد در صنعت IT کشور است. شرکتی که هم خدمات، بازرگانی و هم تولید دارد. 

وی افزود: شرکت با تشکیل تیم بازاریابی، معاونت بازاریابی و فروش در سال گذشته با تغییر ساختاری که سهامداران می‌دانند یک تیم قوی بازاریابی را تجهیز کرده که روی شیوه‌های نوین پرداخت کار می‌کند تا بتواند با تغییراتی که در آینده پیش بینی می‌کنیم مثل سابق مثل روند گذشته ATM و پوز بود محصولاتی که در آینده هم می‌تواند ارائه شود شرکت بررسی کند و مقدمات اولیه را فراهم کند تا بتواند تکنولوژی را بومی کند.
نایب رئیس هیات مدیره "تاپکیش" همچنین به بورس نیوز گفت: از سوی دیگر در تیم بازرگانی هم تجهیزات خوبی صورت گرفته و این شرکت به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات IT نه به گروه پارسیان بلکه به تمام شرکت ها، بانک‌ها و موسساتی که در این زمینه مشغول ارائه خدمات هستند بتواند در زمینه‌های مختلف تولید، خدمات و بازرگانی ارائه خدمات انجام دهند.


 طرح‌های توسعه‌ای پیش رو

پارسافرد درباره طرح‌های توسعه‌ای پیش رو خاطرنشان کرد: مهمترین موضوع، بحث انواع روش‌های پرداخت است. خیلی از بیزنس‌های کوچک و متوسط دنبال این هستند که فرایند پرداخت را تسهیل کنند. همین حالا شرکت‌هایی را می‌بینیم که روی این موضوع کار می‌کنند، اما نمونه عملی موفق در این زمینه کم است. به عنوان مثال داروخانه‌ای را در نظر بگیرید که دو، سه صندوقدار دارد. با شیوه‌های نوین پرداخت می‌تواند این صندوقدار حذف شود، هم پرداخت صورت بگیرد، هم خیال مشتری راحت باشد که مبلغ را درست پرداخت کرده و هم در کاهش هزینه به بیزنس کمک می‌شود. این کار می‌تواند از طریق کیوآر، لینک کردن صندوق فروشگاهی به پوز‌ها و بارکد باشد که شرکت روی این مسائل دارد کار می‌کند که هم با گسترش مشتریان و هم با تنوعی که دارد اتفاق می‌افتد سال آینده شاهد نوآوری‌های این حوزه از سوی شرکت خواهیم بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: