تعداد بازدید : ۲۲۵۴
کد خبر : ۲۱۰۹۹۹
وقتی فروش تازه‌وارد ۲برابر شد؛
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
پارس خودرو در ۱۱ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ موفق به کسب درآمد عملیاتی ۸.۳۲۲ میلیارد ریال شد.

سواری

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، پس از تحقق ۸.۹۵۶ میلیارد ریالی زیان در ۹ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ و ثبت زیان انباشته ۳۸.۰۳۶ میلیارد ریالی شرکت پارس‌خودرو در روز‌های اخیر، حالا شاهد رشد و اتکای این شرکت به تولید کوییک در دو ماه اخیر هستیم.

علیرغم این موضوع همچنان کاهش چشمگیر درآمد‌های ناشی از کاهش و یا توقف فروش رنو برلیانس در ماه‌های اخیر، از جمله مهم‌ترین دغدغه‌های سرمایه‌گذاران خواهد بود.

همانگونه که در جدول نیز مشاهده می‌شود در مهرماه نرخ فروش شرکت پارس خودرو با رشد قیمتی کمی در گروه رنو و با تثبیت نرخ‌ها در گروه کوییک همراه بود و تعداد فروش گروه رنو که از مهم‌ترین تولیدات شرکت بوده با رشدی در حدود ۲۴۰ عددی به بیش از ۴۸۴ عدد رسید.

با ابن وجود فروش بیش از ۲.۶۸۵ دستگاه خودرو گروه Q۲۰۰ در بهمن ماه پس از فروش قابل توجه ۲.۴۲۳ عددی این محصول در دی ماه منجر به شناسایی حدود ۳.۰۲۹ میلیارد ریال درآمد‌های ناشی از فروش این محصول در دوماه گذشته شده که این نکته از مهمترین نکات گزارش ماهانه منتشر شده این شرکت محسوب می‌شود.

سواری

در نهایت شرکت پارس خودرو در ۱۱ماهه نخست سال مالی ۱۳۹۸ موفق به کسب درآمد عملیاتی ۸.۳۲۲ میلیارد ریال شد که از این مبلغ ۲.۵۹۵ میلیارد ریال مربوط به فروش خانواده پراید بوده که به دلیل حق الزحمه‌ای بودن تولید این خودرو عملا از حاشیه سود پایینی برخوردار است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.