تعداد بازدید : ۱۱۴۷
کد خبر : ۲۱۱۰۹۸
نرخ روانکار رکورد زد؛
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰
شرکت «نفت ایرانول» در سایه افزایش نرخ‌ها توانست درآمد‌های خود را به حد مطلوبی برساند و انتظارات را افزایش دهد.

«شرانل» نیم گام تا تحقق پیش بینی‌ها

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، عملکرد بهمن ماه شرکت «نفت ایرانول» به تحقق ۲ هزار و ۷۹۱ میلیارد ریال درآمد ختم شد و رشد ۱۴ درصدی را نسبت به دی ماه سال جاری از خود نشان داد.

علت افزایش درآمد‌ها در بهمن ماه افزایش نرخ انواع روانکار به ۷۰.۵ میلیون ریال است؛ در دی ماه با نرخ ۵۸.۸ میلیون ریال به فروش رسید. با جهش نرخ روانکار‌ها در یازدهمین ماه سال، بالاترین نرخ برای این محصول رقم خورد و از سقف قبلی خود عبور کرد. البته روند افزایش نرخ روانکار از آذر ماه آغاز شده بود.

«شرانل» نیم گام تا تحقق پیش بینی‌ها

به طور کلی، «شرانل» طی دوره ۱۱ ماهه سال ۹۸ حدود ۲۷ هزار و ۳۲۷ میلیارد ریال درآمد از محل فروش انواع محصولات عاید شرکت شد که این میزان درآمد از ارقام دوره مشابه سال قبل ۵۱ درصد بیشتر است.

قابل ذکر است که این شرکت در صورت‌های مالی دوره ۹ ماهه سال جاری پیش بینی کرده بود تا پایان سال به درآمد ۳۰ هزار و ۷۵۴ میلیارد ریال دست یابد که با توجه به عملکرد کنونی، تا پایان دوره ۱۱ ماهه ۸۹ درصد رقم درآمد پیش بینی شده را پوشش داده است. بنابراین، می‌توان از این شرکت انتظار داشت در یک ماهه باقی‌مانده از پیش بینی‌ها فراتر رود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: