تعداد بازدید : ۲۷۶۴
کد خبر : ۲۱۱۳۵۲
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در گفتگو با بورس نیوز مطرح کرد:
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
میلاد احرام پوش از دیدی مثبت برای ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه سخن گفت و این اتفاق را راهی برای تعیین ارزش واقعی بسیاری از استارتاپ‌های بزرگ فعال در شرایط حاضر دانست.
 
تعیین ارزش واقعی استارتاپ‌ها با ورود به «بورس»
 
 
میلاد احرام پوش، بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران به بورس نیوز گفت: بلوغ مالی استارتاپ‌ها در اقتصاد سنتی ایران کم کم در حال شکل گیری بوده و طی دو سال اخیر این بلوغ مالی، هم از سوی حاکمیت و هم از سمت استارتاپ‌ها جایگاه خود را یافته است.

وی ضمن اشاره به مشکلات مالیاتی استارتاپ‌ها ادامه داد: با وجود درگیری استارتاپ‌ها با موضوعات مالیاتی فکر می‌کنم این امر جای کار داشته، اما اتفاقات خوبی در راه بوده و بلوغ از سوی حاکمیت و استارتاپ‌ها حاصل شدنی است.

هفت شهری دیگر در راه است
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در خصوص تکرار "هفت شهر" گفت: برای سال آینده این پروژه در هفت شهر جدید تکرار شده و تمام تلاش‌ها برای اجرایی شدن هر ساله جشنواره وب و موبایل صورت می‌گیرد.

استارتاپ‌ها بر عملکرد خود حساب کنند
احرام پوش در توضیح نقش شتاب دهنده‌های داخلی و خارجی در شرایط رکود حال حاضر خاطرنشان کرد: طی ۲ سال اخیر شتاب دهنده‌ها در فضای اکوسیستم فناوری مطرح شده و پذیرای استارتاپ‌های بسیاری بودند که اتفاق خوبی را رقم زد. 

وی افزود: در سال جاری فضای کار اشتراکی بسیار مورد توجه قرار گرفته که باعث کاهش هزینه‌های استارتاپی، کمک به فضای مالی و در نتیجه شتاب آنی آن‌ها خواهد بود. 

احرام پوش خاطر نشان کرد: در مجموع استارتاپ‌ها باید روی خود حساب کرده و با تلاش و امید به فعالیت‌ها ادامه دهند.

ارزش گذاری صحیح بر یک استارتاپ با ورود به بورس
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل در خصوص ورود استارتاپ‌ها به "بورس" عنوان کرد: شاهد ظهور این اتفاق هستیم، اما هنوز نمی‌توان خیلی شفاف درباره این امر صحبت کرد.

وی ادامه داد: این اتفاق قطعا باعث «شفاف سازی بازار» و «ارزش گذاری صحیح »بر استارتاپ‌ها خواهد شد، اما باید به این نکته توجه داشت که ارزش گذاری‌ها در حال حاضر استاندارد نیست.

احرام پوش به شرایط لازم برای ورود به بازار سرمایه اشاره کرد و گفت: در ابتدا لازم است یک ارزش گذاری درست صورت گیرد چرا که این امر بازار را شفاف‌تر خواهد کرد. 

بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در پایان از دید مثبت ورود استارتاپ‌ها به بازار سرمایه سخن گفت و این اتفاق را راهی برای تعیین ارزش واقعی بسیاری از استارتاپ‌های بزرگ فعال در شرایط حاضر دانست.دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: