تعداد بازدید : ۲۵۶۶
کد خبر : ۲۱۱۹۲۷
مدیر عامل "ثِشاهد" در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
مقدمات مربوط به عرضه شرکت پاداد، یکی از شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری شاهد، در بازار سرمایه در حال انجام است.

برنامه هایی جذاب تر از تجدید ارزیابی دارایی ها

به گزارش بورس نیوز یکی از سهم های پربازده ده روز کاری اخیر، سهم شرکت سرمایه گذاری شاهد بوده است. این شرکت دارایی های ارزشمندی در اختیار دارد که ارزش روز آنها، تفاوت چشمگیری با ارزش دفتری دارد. تجدید ارزیابی دارایی ها و افزایش سرمایه از این محل، می تواند بسیار جذاب باشد؛ ولی گویا "ثشاهد" برنامه ای در این زمینه ندارد. این نماد امروز هم با صف خرید همراه بود.

محمد بیگ محمدلو مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری شاهد با نماد "ثشاهد" در گفتگو با بورس نیوز در این خصوص بیان کرد: شرکت برنامه ای برای افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها در دستور کار ندارد. چند ماه قبل شرکت، افزایش سرمایه ای انجام داد و فعلا به جای افزایش سرمایه، بر اجرای پروژه ها تمرکز داریم. پروژه مسکونی مروارید در تهران که در سامانه کدال هم در مورد آن شفاف سازی صورت گرفت، در دست اجرا است. این پروژه، پروژه بسیار ارزشمندی است که آثار مثبت آن بر سودآوری شرکت و رشد قیمت سهم، عدم افزایش سرمایه از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها را جبران خواهد کرد.

وی افزود: علاوه بر این، مقدمات مربوط به عرضه شرکت پاداد، یکی از شرکت های زیر مجموعه سرمایه گذاری شاهد، در بازار سرمایه در حال انجام است. عرضه اولیه این شرکت در ماه های آینده صورت خواهد گرفت. با توجه به ارزش روز بالای شرکت پاداد نسبت به ارزش دفتری، عرضه این شرکت در بازار سرمایه اثر بااهمیتی بر EPS ثشاهد خواهد داشت. ضمن اینکه شرکت سرمایه گذاری شاهد در ۶ ماهه هم عملکرد مطلوبی داشته و امیدواریم انتظارات سهامداران، تامین شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: