تعداد بازدید : ۷۱۴
کد خبر : ۲۱۱۹۳۳
سود خالص این سیمانی بیش از ۷۶درصد رشد داشت؛
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
شرکت سیمان کرمان در سال مالی ۱۳۹۸ مبلغ ۷۸۸ میلیارد ریال سود خالص محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۷۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.

تعدیل سودی ۷۶ درصدی در جیب سهامداران

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، علیرغم آنکه قیمت سهام این شرکت در ماه‌های اخیر از رشد چشمگیری برخوردار بوده، با این وجود تعدیل با اهمیت سودآوری شرکت سیمان کرمان از نکات دلگرم‌کننده صورت‌های مالی حسابرسی شده این شرکت برای سهامدارانش است.

شرکت سیمان کرمان در سال مالی ۱۳۹۸ مبلغ ۷۸۸میلیارد ریال سود خالص محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، بیش از ۷۶ درصد رشد را نشان می‌دهد.

افزایش بیش از ۳۶درصدی مجموع درآمد‌های ناشی از فروش شرکت و رشد در حدود ۳۲درصدی بهای تمام شده در سال مالی ۱۳۹۸، منجر به افزایش بیش از ۲۹۰میلیارد ریالی و ۴۶درصدی سود ناخالص در مقایسه با سال مالی۱۳۹۷ شده است.

تعدیل سودی ۷۶ درصدی در جیب سهامداران

از دیگر نکات قابل توجه صورت‌های مالی این شرکت می‌توان به شناسایی بیش از ۳۸۲ میلیارد ریالی سایر درآمد‌های غیرعملیاتی اشاره داشت که بر اساس صورت‌های مالی این شرکت در حدود ۳۳۱ میلیارد ریال از این درآمد‌ها مربوط به سهام شرکت سیمان ممتازان و بابت توزیع سود سهام پرداختی از این شرکت بوده که البته این سرفصل درآمدی در سال گذشته ۱۸۳ میلیارد ریال بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: