تعداد بازدید : ۳۴۱۱
کد خبر : ۲۱۲۹۳۹
کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز تاکید کرد:
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
سهم های گروه دارویی و شوینده و سهم بانک هایی که برنامه افزایش سرمایه در دست انجام دارند، گزینه های مناسب تری برای سرمایه گذاری در شرایط فعلی هستند.

کرونا، ترمز رشد هیجانی بورس تهران

به گزارش بورس نیوز، هفته گذشته هفته خوبی برای بازار سرمایه نبود و شاخص کل افت نزدیک به ۳۵ هزار واحدی تجربه کرد.

البته شب گذشته بازار های جهانی وضعیت نسبتا بهتری داشت و به نظر می رسد اقدامات بانک های مرکزی آمریکا و ژاپن و کشورهای اروپایی و... در راستای حمایت از بازارهای سرمایه تاثیراتی داشته و بورس های جهانی کمی نفس خواهند کشید. کما اینکه داوجونز هم شب گذشته با رشد ۹.۳۶ درصدی به کار خود پایان داد. ضمن اینکه تقاضای خرید نفت هم در حال افزایش است و این موضوع می تواند حداقل دغدغه کاهش قیمت نفت به ۳۰ دلار را کمرنگ تر کند.

نوید خاندوزی کارشناس بازار سرمایه در گفت‌وگو با بورس نیوز در خصوص وضعیت بازارهای جهانی و تاثیر آن بر بازار سرمایه کشور بیان کرد: نمی توان وضعیت بازارهای جهانی را به درستی پیش بینی کرد؛ ولی به نظر می رسد ریزش بازارهای جهانی به شدت چند روز گذشته، نخواهد بود و ریزش عمیق تری شاهد نخواهیم بود.

وی افزود: بازار سرمایه ما علاوه بر وضعیت بازارهای جهانی، چشم به وضعیت کرونا در کشور و نیز گزارش های عملکرد شرکت ها نیز هست. احتمالا استارت رشد بازار سرمایه ما به سرعت زده نخواهد شد. شیوع کرونا، ریسک ناشناخته ای است و تا اثرات این ویروس مشخص نشده، بازار سرمایه رفتار هیجانی نشان نخواهد داد. بنابراین بعید است که تا اواخر فروردین ماه، بازار سرمایه رشد جدی داشته باشد.

خاندوزی در معرفی گزینه های مناسب برای سرمایه گذاری گفت: سهم های گروه دارویی و شوینده و سهم بانک هایی که برنامه افزایش سرمایه در دست انجام دارند، گزینه های مناسب تری برای سرمایه گذاری در شرایط فعلی هستند.

رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
کورونا رو بهانه نکنید خواهشن مسئولین بازار کمر همت به نابودی بازار بستن با تصمیماتشون نامه هاشون و و و اینا بهانست خودتونم خوب میدونید
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
شعر ننویس. دامنه 2 درصد.وتصمیمات خالق الساعت سازمان بورس ونفوذی در سازمان بوده.چرا دروغ
سهامدار خرد که چند سال سهامداری کرده
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
دولتهای دیگر در زمان بحران و عید از مردم و سهامداران بورس حمایت میکنن و بهشون سود میرسونن یا عیدی میدهند ولی دولت ما در چند سال گذشته نشان داده که همیشه جیب سهامداران خرد را شب عید میزند .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
آقایون دلواپسی که به بهانه رشد هیجانی بورس شب و نیمه شب و روز جمعه و تعطیل قانون وضع میکردند تا ترمز بورس و شاخص رو بکشن کجا هستند تا دسته گلشون رو ببینند. ای کاش کمی هم به این فکر بودن که بازار راه خودش رو میره و خودش رو تعطیل می کنه. ما برعکس همه دنیا کار می کنیم. کشورهای دیگه روزای منفی به بازارشون رونق میدند ما روزای مثبت میزنیم تو سرش تا نابودش کنیم.چه مدیران عتیقه و احمقی داریم.
ناشناس
United States
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
بانک سامان و آینده دو گزینه با ارزش بالا که افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
کرونا بیش از1ماه است وارد ایران شده این مسولین بی عرضه بورس وفرابورس بودن که با تصمیمات خلق الساعه بورس را نابودکردن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۴
ابن سینا میگه از میان موجودات از گاو خیلی میترسم، چون عقل نداره تازه شاخ هم داره... حالا وضع ما هم همین شده. کلی گاو توی مملکت هست که عقل و سواد ندارن ولی قدرت شاخ زدن رو بهشون دادن. آدم هرچی در دو سه ماه در میاره توی دو سه هفته از دست میده.
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۲۵
لطفا هر حرف مزخرفی را ننویسید.بیشتر کاهش شاخص بورس ما بخاطر این نااطمینانی بود که مدیران فاسد بورس ما به بازار دادند.بورس ما داشت راه خودشو می رفت این به اصطلاح مدیران که هیچ نظارتی بر عملکردشان نیست بازار بورس را به این وضع در آوردند.
آیا دارند با سهام دارهای خرد لجبازی می کنند؟یا با وزیر اقتصاد یا آقای همتی؟
آیا وقت آن نرسیده که این مدیران نالایق برکنار شوند و خون تازه ایی در مدیریت بورس ما جاری شود؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: