تعداد بازدید : ۱۱۴۴
کد خبر : ۲۱۳۶۰۸
وزن کیسه‌های این سیمان‌ساز اندازه‌گیری شد؛
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۹
جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در اسفندماه۹۸ در حدود ۱۴۲ میلیارد ریال بوده که با توجه به مبلغ ۱.۳۸۷میلیارد ریالی فروش ۱۱ ماهه ابتدایی سال پوششی مناسب کننده محسوب می‌گردد.

پایان سال مالی و تثبیت نرخ های فروش

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، علی رغم آنکه نرخ‌های فروش محصولات سیمان درود در ماه‌های انتهایی سال شاهد کاهشی محسوس در مقایسه با ماه‌های میانی سال ۱۳۹۸ بوده است با این وجود عملکرد اسفند ماه این شرکت حکایت از تثبیت این نرخ‌ها در دوماه گذشته دارد.

پایان سال مالی و تثبیت نرخ های فروش

شرکت سیمان درود که در بهمن ماه موفق به فروش ۵۹.۲۸۲ هزار تن انواع سیمان شده بود در اسفند ماه با ثبت فروشی ۷۵.۷۰۱ تنی رشدی چشمگیر را به ثبت رسانده است.

با این حال به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت در اسفند ماه متوقف شده و در اکثر محصولات فروخته شده شرکت شاهد عدم رشد نرخی محسوس می‌باشیم.

لازم به ذکر است جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در اسفندماه۹۸ در حدود ۱۴۲ میلیارد ریال بوده که با توجه به مبلغ ۱.۳۸۷میلیارد ریالی فروش ۱۱ ماهه ابتدایی سال پوششی مناسب کننده محسوب می‌گردد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: