تعداد بازدید : ۵۸۲
کد خبر : ۲۱۳۷۰۷
وقتی کیسه‌های سیمان‌ساز، سنگین شد؛
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
شرکت سیمان داراب در اسفندماه، فروشی ۳۲۵ میلیارد ریالی را به ثبت و مجموع فروش مبلغی خود را در سال مالی۹۸ به ۱.۶۵۱میلیارد ریال رساند.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که در گزارش ۹ماهه حسابرسی نشده منتهی به آذرماه شرکت سیمان داراب شاهد ثبت تحقق درآمدی ۹۹۱میلیارد ریالی بودیم، عملکرد ماهانه اسفندماه حکایت از عملکرد مناسب این شرکت در سه ماهه انتهایی سال و به ویژه اسفند ماه دارد.

همانگونه که عنوان شد در حالی که سیمان داراب تا انتهای آذرماه سال جاری تنها موفق به فروش ۹۹۱میلیارد ریالی شده بود، فروش در حدود ۲۰۰ هزار تنی کلینکر در بهمن‌ماه و اسفندماه در کنار افزایش فروش سایر محصولات این شرکت منجر به افزایش در حدود ۶۶۰میلیارد ریالی مجموع کل درآمد‌ها شده که در نوع خود عملکردی بسیار مطلوب ارزیابی می‌گردد.

شرکت سیمان داراب در اسفندماه، فروشی ۳۲۵میلیارد ریالی را به ثبت و مجموع فروش مبلغی خود را در سال مالی۹۸ به ۱.۶۵۱میلیارد ریال رساند.

لازم به ذکر است مجموع کل درآمد‌های حاصل از فروش شرکت سیمان داراب در سال مالی۹۷ در حدود ۱.۱۸۶میلیارد ریال بوده که ثبت درآمد ۱.۶۵۱میلیارد ریالی در انتهای سال مالی۹۸ نشان از رشد ۳۹درصدی این سرفصل دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: