تعداد بازدید : ۴۵۹
کد خبر : ۲۱۳۷۰۷
وقتی کیسه‌های سیمان‌ساز، سنگین شد؛
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
شرکت سیمان داراب در اسفندماه، فروشی ۳۲۵ میلیارد ریالی را به ثبت و مجموع فروش مبلغی خود را در سال مالی۹۸ به ۱.۶۵۱میلیارد ریال رساند.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که در گزارش ۹ماهه حسابرسی نشده منتهی به آذرماه شرکت سیمان داراب شاهد ثبت تحقق درآمدی ۹۹۱میلیارد ریالی بودیم، عملکرد ماهانه اسفندماه حکایت از عملکرد مناسب این شرکت در سه ماهه انتهایی سال و به ویژه اسفند ماه دارد.

همانگونه که عنوان شد در حالی که سیمان داراب تا انتهای آذرماه سال جاری تنها موفق به فروش ۹۹۱میلیارد ریالی شده بود، فروش در حدود ۲۰۰ هزار تنی کلینکر در بهمن‌ماه و اسفندماه در کنار افزایش فروش سایر محصولات این شرکت منجر به افزایش در حدود ۶۶۰میلیارد ریالی مجموع کل درآمد‌ها شده که در نوع خود عملکردی بسیار مطلوب ارزیابی می‌گردد.

شرکت سیمان داراب در اسفندماه، فروشی ۳۲۵میلیارد ریالی را به ثبت و مجموع فروش مبلغی خود را در سال مالی۹۸ به ۱.۶۵۱میلیارد ریال رساند.

لازم به ذکر است مجموع کل درآمد‌های حاصل از فروش شرکت سیمان داراب در سال مالی۹۷ در حدود ۱.۱۸۶میلیارد ریال بوده که ثبت درآمد ۱.۶۵۱میلیارد ریالی در انتهای سال مالی۹۸ نشان از رشد ۳۹درصدی این سرفصل دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: