تعداد بازدید : ۴۹۱
کد خبر : ۲۱۳۷۹۹
فروش سال ۹۸ شرکت به ۱۳۴ هزار و ۴۶۱ میلیارد ریال رسید؛
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
نرخ فروش اسفند ماه این محصول معادل نرخ میانگین کل سال آن بوده و نرخ فروش اتیلن و پلی اتیلن سنگین نیز به ترتیب ۷.۳ و ۰.۵ درصد افزایش را در این ماه تجربه کرده‌اند.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت پتروشیمی جم، این شرکت در اسفند ماه سال ۱۳۹۸ موفق به فروش و کسب درآمد عملیاتی ۱۱ هزار و ۲۳۹ میلیارد ریالی شده تا به این ترتیب جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سال ۱۳۹۸ به بیش از ۱۳۴ هزار و ۴۶۱ میلیارد ریال برسد.

فروش اسفند ماه در مقایسه با ماه قبل از آن افزایش ۱۷ درصدی را نشان می‌دهد. همچنین فروش سال ۹۸ شرکت در مقایسه با سال قبل از آن در حدود ۶۵ درصد افزایش را نشان می‌دهد. این افزایش عمدتا به دلیل رشد نرخ‌های فروش شرکت محقق شده است.

رشد نرخ فروش محصولات پتروشیمی جم

نرخ فروش محصولات شرکت در این ماه افزایش جالب توجهی را تجربه کرده‌اند. از این جمله می‌توان به محصول پروپیلن اشاره کرد که ۲۸ درصد افزایش نرخ را نسبت به بهمن ماه داشته است.

با این حال، نرخ فروش اسفند ماه این محصول معادل نرخ میانگین کل سال آن بوده است. نرخ فروش اتیلن و پلی اتیلن سنگین نیز به ترتیب ۷.۳ و ۰.۵ درصد افزایش را در این ماه تجربه کرده‌اند.

رشد نرخ فروش محصولات پتروشیمی جم

نرخ فروش محصول پلی اتیلن سبک شرکت نیز بدون تغییر نسبت به بهمن ماه معادل ۸۸ میلیون و ۸۲۰ هزار ریال بوده است.

به نظر می‌رسد با توجه به افت سنگین قیمت نفت و فرآورده‌های نفتی، در ماه‌های پیش رو شاهد کاهش سنگین نرخ فروش محصولات این شرکت نیز باشیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: