تعداد بازدید : ۵۱۷
کد خبر : ۲۱۳۹۱۴
کرونا و سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت بررسی شد؛
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲
سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

رشد

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که به نظر می‌رسد رکود ناشی از شیوع بیماری کرونا در ماه گذشته و همینطور ماه‌های آتی، بسیاری از پروژه‌های مسکونی و ساخت‌و‌ساز کشور را به حالتی مسکوت در خواهد آورد، رشد نرخ‌های محصولات سیمانی از نکات قابل توجه عملکرد ماهانه شرکت سیمان بجنورد در اسفند ماه است.

همانگونه که در جدول ذیل نیز مشاهده می‌گردد، رشد بیش از ۷.۵ درصدی نرخ انواع سیمان پاکتی و همچنین ۱۲درصدی سیمان فله در مقایسه با بهمن ماه شاخص‌ترین آیتم عملکرد ماهانه این شرکت در اسفند‌ماه است.

رشد

شرکت سیمان بجنورد که در بهمن ماه به فروشی در حدود ۹۹.۵۰۰ هزار تنی انواع سیمان شده بود و در اسفندماه با رشد ۲۵ درصدی همراه بود و به فروش ۱۲۵.۰۰۰ تنی دست پیدا کرد.

با این حال به نظر می‌رسد که سیر صعودی افزایش نرخ‌های فروش این شرکت از جمله با اهمیت‌ترین موارد مربوط به گزارش منتشر شده این شرکت باشد.

لازم به ذکر است جمع کل مبالغ محصولات فروخته شده شرکت در سال منتهی به ۲۹/۱۲/۱۳۹۸ در حدود ۲.۲۷۶ میلیارد ریال بوده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل رشد ۶۶ درصدی را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: