تعداد بازدید : ۶۸۸
کد خبر : ۲۱۴۱۴۰
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۴

اقدامات و دستاورد های شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران از شرکت‌های تابعه شستا در سال ۹۸ :

حمل ۴۹۲ هزار TEU کانتینر در نه ماه نخست سال جاری که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۳ درصد رشد داشته است

سهم شرکت از واردات و صادرات کانتینری طی دوره مذکور در بنادر جنوبی کشور مجموعا ۵۴ درصد بوده که نسبت به سال گذشته ۸ درصد افزایش داشته است

ارزش روز شرکت در بازار سرمایه، در انتهای آذر ماه سال جاری ۱۱۲۸۳ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۶۷ درصد رشد داشته است

ارزش روز شرکت کشتیرانی دریای خزر از شرکت‌های تابعه گروه کشتیرانی در بازار سرمایه، در انتهای آذر ماه سال جاری ۲۰۰۰ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال گذشته ۴۸۷ درصد رشد داشته است

با توجه به نیاز صاحبان کالا و به منظور حفظ سهم مناسب از بازار حمل و نقل دریایی کشور، این شرکت طی ماه‌های اخیر اقدام به بهره گیری از کشتی‌های مگاسایز کانتینری (۱۴۵۰۰ TEU کانتینر) در خط مستقیم کشتیرانی بین بنادر ایران و چین نموده است. این امر ضمن کاهش هزینه‌های حمل و نقل و تسریع در زمان حمل کالا، باعث تسهیل در فرآیند سوخت رسانی کشتی‌های مذکور ( با توجه به مشکلات ایجاد شده در تامین سوخت در بنادر خارج از کشور در اثر اعمال تحریم‌ها) شده است.

سیلوهای ۴۵۰۰۰ تنی کشتیرانی دریای خزر جهت ذخیره سازی انواع غلات با قابلیت بارگیری و تخلیه دو محصول متفاوت به صورت همزمان، در بنادر انزلی احداث گردیده است. این پروژه در مرداد ماه سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: