کد خبر : ۲۱۴۳۲۳
افزایش نرخ‌ها در سایه افت چشمگیر مقادیر فروش ثبت شد؛
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۴.۵ درصد رشد در مقایسه با ماه قبل قیمت به ۴۶ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که در روز‌های اخیر خبر‌های مطلوبی از قیمت‌های جهانی فولاد و سنگ آهن صادراتی ایران به گوش نمی‌رشد، شرکت چادر ملو پس از اعلام گزارش ۹ ماهه حسابرسی نشده و اعلام سود ۷۷۶ریالی به ازای هر سهم و تعدیلی ۷۲درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، عملکرد اسفند ماه خود را روانه سامانه کدال کرد.
 
بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در اسفندماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۷.۷۷۲ میلیارد ریالی شده است. به این ترتیب جمع فروش تجمیعی شرکت طی ۱۲ ماه سال گذشته ۹۶.۶۸۴ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، رشدی چشمگیر را نشان می‌دهد.
 
نکته قابل تامل گزارش منتشر شده این شرکت، افت چشمگیر جمع مبالغ فروش اسفند‌ماه در مقایسه با عملکرد بهمن‌ماه بوده به گونه‌ای که جمع فروش در حدود ۷.۷۷۲ میلیارد ریالی بسیار ضعیف‌تر از فروش بیش از ۱۰.۱۷۴ میلیارد ریالی عملکرد بهمن ماه است.
 
 
با این حال رشد نرخ‌های فروش محصولات اصلی این شرکت در مقایسه با ماه‌های قبل از نکات امیدوارکننده گزارش منتشر شده اسفندماه است. 
 
نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۴.۵ درصد رشد در مقایسه با ماه قبل قیمت به ۴۶ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال رسیده و علاوه بر آن نرخ فروش دو محصول اصلی دیگر شرکت یعنی گندله و کنسانتره با افزایش بیش از ۱۱ درصدی همراه بوده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سهامداران

سهامداران "کازرو" دور هم جمع می‌شوند

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی کازرون در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می‌شود.

"ثاژن" حسابرس را در مجمع انتخاب کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت سخت آژند در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ برگزار شد.

"ممسنی" از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی شرکت پتروشیمی ممسنی در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ برگزار می شود.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "کساپا" در هفتم تیر

مجمع عمومی شرکت سایپا شیشه در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ برگزار می شود.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: