تعداد بازدید : ۹۸۹
کد خبر : ۲۱۴۳۲۳
افزایش نرخ‌ها در سایه افت چشمگیر مقادیر فروش ثبت شد؛
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶
نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۴.۵ درصد رشد در مقایسه با ماه قبل قیمت به ۴۶ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال رسیده است.

به گزارش گروه تحقیق و مطالعات بورس‌نیوز، در حالی که در روز‌های اخیر خبر‌های مطلوبی از قیمت‌های جهانی فولاد و سنگ آهن صادراتی ایران به گوش نمی‌رشد، شرکت چادر ملو پس از اعلام گزارش ۹ ماهه حسابرسی نشده و اعلام سود ۷۷۶ریالی به ازای هر سهم و تعدیلی ۷۲درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، عملکرد اسفند ماه خود را روانه سامانه کدال کرد.
 
بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، این شرکت در اسفندماه موفق به کسب درآمد عملیاتی بیش از ۷.۷۷۲ میلیارد ریالی شده است. به این ترتیب جمع فروش تجمیعی شرکت طی ۱۲ ماه سال گذشته ۹۶.۶۸۴ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، رشدی چشمگیر را نشان می‌دهد.
 
نکته قابل تامل گزارش منتشر شده این شرکت، افت چشمگیر جمع مبالغ فروش اسفند‌ماه در مقایسه با عملکرد بهمن‌ماه بوده به گونه‌ای که جمع فروش در حدود ۷.۷۷۲ میلیارد ریالی بسیار ضعیف‌تر از فروش بیش از ۱۰.۱۷۴ میلیارد ریالی عملکرد بهمن ماه است.
 
 
با این حال رشد نرخ‌های فروش محصولات اصلی این شرکت در مقایسه با ماه‌های قبل از نکات امیدوارکننده گزارش منتشر شده اسفندماه است. 
 
نرخ فروش شمش فولاد شرکت در ماه گذشته با بیش از ۴.۵ درصد رشد در مقایسه با ماه قبل قیمت به ۴۶ میلیون و ۹۶۰ هزار ریال رسیده و علاوه بر آن نرخ فروش دو محصول اصلی دیگر شرکت یعنی گندله و کنسانتره با افزایش بیش از ۱۱ درصدی همراه بوده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: