تعداد بازدید : ۶۶۵
کد خبر : ۲۱۵۲۹۴
فروش شرکت به ۲.۵۳۵ میلیارد ریال رسید؛
۲۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
کل فروش محقق شده شرکت در سال گذشته به ۲ هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال رسیده و این میزان فروش در مقایسه با سال گذشته از آن رشد ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

نوسان نرخ

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت شهداب ناب خراسان در سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ و بر اساس گزارش عملکرد ماهیانه مربوط به اسفند ماه سال گذشته، موفق به کسب درآمد عملیاتی ۲۰۸میلیارد و ۴۰۰میلیون ریالی شده که این فروش نسبت به ماه گذشته رشد حدود ۵۰ درصدی را نشان می‌دهد.

فروش شرکت به ۲.۵۳۵ میلیارد ریال رسید

به این ترتیب کل فروش محقق شده شرکت در سال گذشته به ۲ هزار و ۵۳۵ میلیارد ریال رسیده و این میزان فروش در مقایسه با سال گذشته از آن رشد ۲۵ درصدی را نشان می‌دهد.

مقادیر فروش محقق شده محصولات اصلی شرکت یعنی گروه رب و گروه سس به ۲۰ هزار و ۷۰۰ تن رسیده که این میزان نسبت به سال گذشته کاهش اندک ۴ درصدی را نشان می‌دهد.

نرخ فروش محصولات گروه رب با ۴ درصد کاهش نسبت به اسفند ماه همراه بود که نرخ فروش محقق شده اسفند ماه این گروه محصول معادل ۱۰۴ میلیون و ۳۹۰ هزار ریال به ازای هر تن بوده است.

این در حالی است که متوسط نرخ سالیانه این گروه محصولی در سال قبل معادل ۱۲۸ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال به ازای هر تن بوده است.

در بخش محصولات گروه سس شاهد رشد ۴.۵ درصدی نرخ فروش این بخش از فرآورده‌های شرکت هستیم.

نرخ هر تن از این محصول در اسفند ماه معادل ۹۰ میلیون و ۴۴۰ هزار ریال بوده و این نرخ نسبت به میانگین نرخ‌های محقق شده در کل سال گذشته که معادل ۸۶ میلیون و ۷۸۰ هزار ریال بود، افزایش ۴.۵ درصدی را نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.