تعداد بازدید : ۳۰۶
کد خبر : ۲۱۵۳۲۸
مدیرعامل شرکت صنعت نقره جوش صدف عنوان کرد:
۲۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
ضربه سهمگین وارد شده به صنعت بسیاری از واحد‌های تولیدی را تحت تاثیر قرار داده اند.  
 
زنگ خطر برای تولیدکنندگان کوچک مفتول مسی به صدا درآمد
 
به گزارش بورس نیوز، محمدحسن حاجی‌علیان، مدیرعامل شرکت صنعت نقره جوش صدف اظهار داشت: شرکت صنعت نقره جوش صدف، واحدی گمنام و کوچک در بین تولیدکنندگان بزرگ مفتول مسی محسوب می‌شود.

وی مشتریان اصلی خود را کارخانه‌های تولیدی لوله‌های آب و گاز عنوان کرد و افزود: سیم جوش و ساخت قطعات برای ماشین آلات صنعتی نیز در صنعت جوشکاری و کارخانه‌های تولید دستگاه از دیگر محصولات مشتریان این شرکت محسوب می‌شوند. 

مدیرعامل شرکت صنعت نقره جوش صدف در خصوص مشکلات صنعت مفتول اظهار داشت: تولید کنندگان کوچک همواره با مشکلاتی، چون کمبود سرمایه در گردش و نقدینگی مواجه بوده که مسائل زیادی را در ادامه کار به دنبال دارد.

وی ادامه داد: توان مبارزه با اتفاقات ناگهانی قیمت گذاری‌های هیجانی و عرصه صنعت در شرایط حال وجود نداشته و می‌توان گفت ۱۰ درصد کارخانه مشغول فعالیت است.

حاجی‌علیان خاطر نشان کرد: طی سال‌های اخیر صنعتگران با مشکلاتی اساسی، چون افزایش تساعدی قیمت‌ها و کمبود سرمایه مواجه بوده اند که این موضوع تولید صنعتی را با چالشی جدید مواجه کرده  و در این بین، برخی از واحد‌های کوچک تولیدکننده مفتول ناچار به توقف فعالیت خود خواهند شد.

وی در پایان به شوک‌های اقتصادی کشور اشاره و اظهار کرد: ضربه سهمگینی به صنعت وارد شد و مانعی بر سر راه رشد تولید قرار گرفت، شرکت نقره جوش صدف نیز تحت تاثیر این مسائل قرار گرفته و فعالیت‌های خود را به حداقل رسانده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.